Kuriozalne wieszanie flag

Udostępnij
Tweet

W naszym mieście dzieją się rzeczy niezwykłe. Niewątpliwie spółka Miejski Zakład Zieleni dostarcza nam wielu inspiracji do artykułów. Ostatnio przeszli samych siebie wieszając flagi z okazji nadchodzącego Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jeden z naszych widzów nie krył zdumienia widząc co wyprawiają pracownicy miejskiej spółki. Sposób w który zawieszali flagi niewiele ma wspólnego z przepisami BHP i ogólnie pojętym bezpieczeństwem. Jednak to nie wszystko. Zdaniem Sylwii Nowickiej z biura prasowego urzędu miejskiego, flagi są wieszane na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg. Ten wynajął spółkę siostrę, Miejski Zakład Zieleni, która rzekomo dysponuje podnośnikiem. I to właśnie był główny argument, który zdecydował o zleceniu wieszania flag MZZ.

Jak widać na poniższym filmie, pracownik Miejskiego Zakładu Zieleni, jedzie na podniesionej przyczepie, która jest podczepiona do traktora. Kierowca ciągnika raz podnosi przyczepę, raz obniża. Nie włączył nawet żółtego światła ostrzegawczego, w które wyposażony był jego pojazd. Pracownik MZZ, nie wiadomo czy z własnej inicjatywy, czy na zlecenie kogoś z kierownictwa spółki ryzykował spadnięcie z góry i roztrzaskanie sobie głowy. Jak widać ktoś na pewno stracił rozum. Tym bardziej, że spółka dysponuje podnośnikiem, a ten tego dnia był widziany jak beztrosko stał zaparkowany przy kościele św. Antoniego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kierowca
6 lat temu

ja w rusieii:::

Dawwwidek
10 lat temu

Bezrobocie w naszym kraju to pojecie względne bo ponad 2 000 000 ludzi bezrobotnych juz wyjechalo…

Karol3414
10 lat temu

Tak, też ich widziałem. Koło stadionu wieszali, z tym że nawet nie zadawali sobie trudu opuszczaniem i podnoszeniem skrzyni. Po prostu jechał z podniesioną z gościem na szczycie. Niestety prowadziłem auto i nie mogłem ich nagrać.

heh
10 lat temu

Oj Marek Marek… Jeszcze wypadniesz… Jak to mówią- taki stary a ….

Menda
10 lat temu

a ci co skrobią parowozy za 1400 gdzie sprawiedliwość

kefir
10 lat temu

Całkiem sprawna akcja, nie wiem do czego się przyczepić. Takie czasy nastały ze traktuje się ludzi jak niedorozwojów, gdzie wszystko jest niebezpieczne i wszystkiego się mamy bać. Dorosły facet stoi sobie w rogu, flagi ma pod ręką, żadnego zagrożenia, chyba żeby był ciamajdą jakąś. Pasy we własnym aucie, przymusowe kaski skuterach, niektórzy z kaskami na łbach nawet rowerami jeżdżą, zakazy palenia w prywatnych knajpach, jest coraz gorzej. Nawet za głębokiej komuny nie było tak wielkiej ingerencji w wolność wyboru. Później normalna, sprawna akcja szokuje… Chyba redaktora tylko.

Strażak
odpowiada  kefir
10 lat temu

Jeśli tu jest tak źle to co tu jeszcze robisz, jedź tam gdzie przepisy są mniej rozbudowane i nie ugodzą tak w Twoją godność. Polecam Indie lub Meksyk. A o głębokiej komunie lepiej się nie wypowiadaj nie mając pojęcia jak faktycznie było.

Adam
10 lat temu

Kapitalny materiał! Mam nadzieję, że zainteresuje się tym Państwowa Inspekcja Pracy.

mm
10 lat temu

ważne ,że są 😀

heh
10 lat temu

w ostrowie mamy dosyć duże bezrobocie toteż ludzie każdej pracy się łapią. siedzą cicho ciesząc się że pracują bo jak sie nie podoba to ktoś inny chętnie zajmie jego miejsce

10
0
Napisz co o tym sądziszx