17-letni motocyklista bez wyobraźni?

Na długo zapamięta czwartkową przejażdżkę Junakiem 17-latek. Jadąc ulicą Limanowskiego, tuż za cmentarzem w stronę Piasków, zaczął wyprzedzać jadące przed nim auto. Nie dość, że nie dostrzegł kierunkowskazu w VW Passacie, to również wyprzedzał na wysokości skrzyżowania z ulicą Reymonta. Gdy Passat wykonywał już manewr skrętu w lewo, młody motocyklista uderzył w tylne lewe drzwi Volkswagena, następnie uderzył głową w górną krawędź dachu i przesunął się po masce osobówki. 17-latek po zdarzeniu był przytomny.

Według relacji kierującej VW Passatem, młodemu motocykliście wystawała kość na wysokości stopy. Na miejsce przyjechali rówieśnicy poszkodowanego sprawcy kolizji. Widok rannego kolegi będzie dla nich lekcją życia i oby nie popełnili tego błędu co on. Innym razem skutki mogą być znacznie dotkliwsze. Sami jednak podkreślali, że przed urazem, ich kolegę uratował dobrej jakości kask.

O pechu może mówić kobieta jadąca VW Passatem, którego kupiła z mężem miesiąc temu. Lśniący w pełnym słońcu VW trafi do warsztatu, a kobieta będzie liczyła na samochód zastępczy z ubezpieczalni motocyklisty.

Miłym akcentem był przyjazd zmotoryzowanego patrolu ostrowskiej drogówki na motocyklach.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michał
8 lat temu

K***a ludzie w d**ie byliście i gówno widzieliście a prawicie tu jakieś mądrości byłem tam na miejscu i praktycznie wszystko w tym reportażu jest pod publikę c**j z tym pasatem ważne że Młody przeżył bo to wszystko wyglądało strasznie.

ppppppp
8 lat temu

ci ludzie nie proszą się o nieszczęście tylko to ich pasja a to ze ty się kurwa boisz wsiąść na motor to nie kurwa moja wina

admin
8 lat temu

a kim ty jesteś że tak dużo wiesz o cenach kasku a akurat ten ls2 do 200 zł nie kosztował bo tanie one nie są 🙂

Rychu
8 lat temu

Szkoda Passata.

Biały rycerz
odpowiada  Rychu
8 lat temu

a mi szkoda ciebie 🙂

dasdas
8 lat temu

Spójrz w lustro… Mądrale się znalazły

eedff
8 lat temu

Gówno wiecie jak było 😉 wierzycie we wszystko co napiszą na tej stronie a fakty są zupełnie inne. 😉 telewizja i internet bardzo dużo dodawają od Siebie. Więc za Nim zaczniecie sie udzielać to dowiedzcie się czy wszystko jest tak jak jest napisane tutaj. A do Ciebie adminie z dołu „nie żal mi takich ludzi…” życzę Ci, zeby Ci się stało coś podobnego, ciekawe czy bedziesz tak samo mówił. Bez pozdrowień!

Tomek
8 lat temu

Dokładnie tak jak mówisz

bezimienny
8 lat temu

Nie żal mi takich ludzi. Sami proszą się o nieszczęście.

Me
8 lat temu

90% to czubki

10
0
Napisz co o tym sądziszx