Kontrowersje wokół ścieżki rowerowej

Ścieżka rowerowa biegnąca wzdłuż ulicy Limanowskiego jest na ukończeniu. Pewne rozwiązania wzbudzają jednak kontrowersje. O ich wyjaśnienie poprosiliśmy przedstawicieli powiatu, którzy realizują tę inwestycję. Głównym zarzutem jest zmniejszona ilość miejsc parkingowych bezpośrednio przed cmentarzem. Z naszych obliczeń wynika, że z dotychczasowych 50, zostało raptem około 30 miejsc. Dodatkowo osoby, które zaparkują wzdłuż cmentarza, będą miały problem z przejściem przez pas zieleni. Co prawda narazie jest tam tylko ziemia, ale docelowo ma być posiana trawa, a prawo zabrania dreptania po niej.
[jwplayer player=”1″ mediaid=”65359″]

POLECANE NEWSY
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kaka
8 lat temu

Poruszanie się rowerzystów po ostrowie jest tragiczne (podobnie jak ścieżki rowerowe i ich oznakowanie), może ktoś zorganizuje jakąś akcje informacyjną i wytłumaczy rowerzystą że rowerem należy się poruszać po jezdni i ścieżce rowerowej a nie po chodniku, bo w tym mieście chyba nikt o tym nie wie !!!

ech
8 lat temu

Ludzi nauczyli się wozić dupy pod samo miejsce a najlepiej jak jest bezpłatny parking. Ścieżka jest ok i parking . Czekamy na ścieżkę z drugiej strony ulicy bo to najlepsze rozwiązanie dla ruchu rowerowego.

kaka
odpowiada  ech
8 lat temu

po drugiej stronie i jeszcze po środku jezdni, a piesi i samochody gdzie ???

Ewa
8 lat temu

Jestem szczęśliwy, że mamy drogę rowerową. Ukłon w stronę Pana prezydenta i Pana starosty i wszystkich którzy pomagali a nie przeszkadzali i wytykali. Tak najprościej.

jadzka
8 lat temu

Po godzinie 15 nie idzie przejechac swobodnie limanowskiego autem. A parkujace auta pod cmentarzem nie wlaczaja sie niestety bezpiecznie do ruchu – wymuszaja pierszenstwo – a ich parkowanie pozostawia wiele do zyczenia – wystawiaja swoje auta na lewy pas ruchu i jadace auta w strone piaskow nie moga swobodnie przejechac. Tragedia.

Gosc2
8 lat temu

Wielki ból dupy o te miejsca przy cmentarzu… koło kościoła jest miejsca od cholery, tam powinno sie parkować.

6
0
Napisz co o tym sądziszx