Renault spłonęło w Lewkowie

Udostępnij
Tweet

W sobotę 12 kwietnia 2014 roku kilka minut przed godziną 14-tą w miejscowości Lewków (gm. Ostrów Wielkopolski, najprawdopodobniej  na skutek zwarcia w instalacji elektrycznej,  doszło do powstania pożaru samochodu osobowego Renault Laguna.

Po przybyciu na miejsce pożaru pierwszych zastępów straży pożarnej zostało przeprowadzone rozpoznanie, w wyniku którego ustalono, że pożarem objęta jest komora silnika w samochodzie Renault Laguna, który znajduje się na placu przy cmentarzu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu pożaru za pomocą jednego prądu gaśniczego wody podanego na palącą się komorę silnika.

W akcji trwającej ponad pół godziny udział brały : 1 zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego oraz 1 zastępów OSP Czekanów (jednostka włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego).

W wyniku zdarzenia spaleniu uległa komora silnika. Wstępnie straty materialne zostały oszacowane na 5 tysięcy złotych. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Lewków - pożar auta Lewków - pożar auta

Tekst: bryg. Krzysztof Biernacki, zdjęcia: JRG PSP Ostrów Wlkp.
POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
10 lat temu

gówniany francuski plastik.

Alojzy
10 lat temu

W oszacowaniu mojego tego, kierowca nie zachował ostrożności w zakupie królowej lawet. Każdy mężczyzna weźmie i samochód kupi, a co dalej?

2
0
Napisz co o tym sądziszx