OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kochaniutka, daj 300 złotych, będziesz szczęśliwa

Dobre serce, ale zarazem łatwowierność i brak zdrowego rozsądku, doprowadziły 45-letnią kobietę do utraty pieniędzy i złotego łańcuszka. Wszystko za sprawą „wróżki”, która miała przynieść szczęście.

Zdarzenie to miało miejsce w miniony wtorek w Ostrowie Wielkopolskim. Do wychodzącej z marketu 45-latki podeszła nieznana jej kobieta, prosząc o 10 groszy na bułkę dla dziecka. W podziękowaniu za otrzymaną złotówkę, postanowiła obdarzyć kobietę szczęściem. Zgodnie z jej wskazówkami, kobieta najpierw musiała zawinąć w chusteczkę 300 złotych i złoty łańcuszek.

Na tym jednak nie koniec. Aby szczęście mogło w pełni zawitać, wróżka poleciła kobiecie udać się do centrum miasta i wrócić po 10 minutach. W tym czasie szczęście miało zjawić się i oczekiwać pod marketem. Ciąg dalszy łatwo sobie wyobrazić. Powrót dla 45-letniej ostrowianki okazał się bolesny. Wróżka rozpłynęła się, a szczęście najwyraźniej zabrała ze sobą.

Oszuści nie próżnują chcąc szybko, a zarazem nieuczciwie odnieść naszym kosztem korzyść materialną. Tak najogólniej można byłoby podsumować to zdarzenie. Niestety często nasza łatwowierność skutecznie im w tym dopomaga.

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
audi s3
4 lat temu

na poznanskiej te łachudry zlodziejskie mieszkaja po drugiej stronie orlenu, to brudasy

M
4 lat temu

Szczęścia u cyganki się nie znajdzie.

kopacz ewa
odpowiada  szokman
4 lat temu

Złota łopata za odkopanie temaru się należy 🙂

juras
4 lat temu

najwiekszy pasozyt cygan mieszka na taczaka w zoltym domu z betleyem g….j uwazajcie

szokman
4 lat temu

Akurat ci Romowie to są najmniej szkodliwi jak dla mnie. Większe pasożyty jeżdżą Benteyami i BMW i to w zasadzie dzieciaku silą rzeczy bez prawka a zreszta , czy ktoś widział cygana jak zdaje prawko co??? Kupują wszystko, łachudry jedne…

stachu
5 lat temu

w parku koło Fanaberii codziennie siedzą cyganki i polują na przechodniów.

marta
odpowiada  czlowiek
5 lat temu

nawet jeśli mamy to są nasi złodzieje a wy jesteście tutaj warunkowo więc nie rozrabiajcie tylko się cieszcie że jeszcze was nie ukamieniowano

czlowiek
5 lat temu

TV OSTROW.MOZE TAK OBUPLIKUJECIE PARE POLSKICH WASZYCH ZLODZIEJSKICH NAWYKOW.I NIEROZDMUCHUJCIE ROMOW ZLODZIEJI I OSZUSTOW JAK MACIE SWOICH TYSIACE.

nauka kosztuje
5 lat temu

Co tu komentować?Przecież to takie logiczne?buuuuuuuhahaha:-)

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x