Kawasaki zderzył się z Seatem Ibizą

W czwartek przed godziną 19:00 zderzyły się ścigacz Kawasaki Z750 oraz samochód osobowy Seat Ibiza. Skrzyżowanie ulic Raszkowska/Al. Słowackiego/Dworcowa  jest newralgicznym miejscem ze względu na duże natężenie ruchu. Kierowca osobówki jadąc od strony wiaduktu krotoszyńskiego chciał skręcić w lewo w Aleję Słowackiego. Jednak Seat Ibiza odmówił posłuszeństwa i stanął na środku skrzyżowania. W między czasie od strony Wojska Polskiego zmieniło się światło sygnalizatora na zielone. Według relacji kierowcy Seata Ibizy, młody mężczyzna miał ruszyć na jednym kole spod świateł. Jednocześnie Seat Ibiza odpalił i kierowca próbował opuścić skrzyżowanie. Ten niefortunny splot wydarzeń zakończył się uderzeniem motocykla w przód osobówki.

Seat Ibiza zaczął się palić. Wezwana na miejsce Straż pożarna ugasiła pożar w zarodku. Motocykliście nic poważnego się nie stało, jednak profilaktycznie założono mu kołnierz ortopedyczny.
Pas ruchu Alei Słowackiego był zablokowany przez wóz strażacki, a pas ruchu ulicy Raszkowskiej był zablokowany przez uszkodzone pojazdy. Dzięki temu utworzyły się długie korki.
Motocyklista miał 16 lat, posiadał tylko kategorię A1. Został przewieziony do szpitala gdzie stwierdzono pęknięcie kości.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Lotnisko w Michałkowie w grze komputerowej
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx