OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Festiwal Smaków czyli darmowa wyżerka

Festiwal Smaków czyli darmowa wyżerka

Wykwintne dania przygotowane przez rzeszę restauratorów w ramach II Festiwalu Smaków były magnesem dla tłumu ludzi, którzy mógł je bezpłatne posmakować. Niektórzy pakowali sobie na wynos, inni konsumowali na miejscu. Jedno było pewne – było smacznie i zdrowo.

Organizatorzy przyznają, że docierają do nich sygnały od restauratorów, którzy wyrażali niesmak ilością osób, które nigdy ich klientami nie zostaną. Koncepcja przyszłoroczna zakłada, że przez pierwsze dwie godziny Festiwal Smaków będzie dostępny dla osób z branży, a dopiero później zostaną wpuszczeni mieszkańcy. Rozmyślana jest również opcja wprowadzenia symbolicznej opłaty, ale minusem tego pomysłu jest możliwy zarzut segregacji ludzi na gorszych i lepszych.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  „Zdrowe i Aktywne Lato w mieście” wraca do Ostrowa. Mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci i młodzieży
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×