OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie na wiadukcie w Skalmierzycach

We wtorkową noc doszło do zderzenia trzech pojazdów. W czasie trwającego remontu wiaduktu w Skalmierzycach ruch odbywa się wahadłowo – sterowany światłami. Na stojącego na czerwonym świetle dostawczego Fiata uderzyła w tył Scania. Dodatkowo w Fiata uderzył w przód kolejny TIR. Kierowca Fiata z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do ostrowskiego szpitala.

autor: kamuk-alkoholik

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Zderzenie Toyoty i Peugeota przy Przepompowni (ZDJĘCIA)
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×