Kto lekceważy zalegający śnieg?

Udostępnij
Tweet
Poniższy list nadesłał do nas anonimowy „wierny” widz.

„Od początku zimy (opadów śniegu), mam możliwość obserwowania pobliskich dachów dużych obiektów przy ul. Krotoszyńskiej, co mi ułatwia praca na 6 piętrze ZAPowskiego Biurowca i okazuję realizację obowiązków nałożonych na odśnieżanie zalegającego śniegu z dachu, zgodnie z ogłoszeniem KOMUNIKATU Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Ostrowie Wlkp.. Różnie to wygląda z realizacją na pobliskich dachach – ale co do Firmy EUROCASH to nie ma złudzeń że takie komunikaty INSPEKTORA, a zarazem bezpieczeństwo swoich pracowników (nie mówiąc już o klientach) a jak widzę co dzień jest ich naprawdę spora grupa to mogę śmiało przyznać że w tej profesji są pewnie nr.1 w naszym mieście jak nie w powiecie!!!
Od początku opadów śniegu na dachu nie ujrzałem nikogo zainteresowanego problemem (ja to widzę na co dzień ale z waszej strony możecie jedynie sobie wyobrazić ile tego śniegu już jest, a mam naprawdę okno w tym przypadku nieszczęśliwie usytuowane na widok m.in. Firmy Eurocash), co jest przykre a zarazem nie wiarygodne jak może być tak duża Firma na skalę całej Polski bezmyślna.”

Dziś zawalił się kurnik, co pokażemy w materiale filmowym.  A zatem czy odpowiednie służby zainteresują się opisanym powyżej przykładem, czy będzie musiało dojść do tragedii?
POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ujawniono ciało na przystanku (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx