Tworzymy lepsze Ostrow24.tv

Drogi widzu,

Jesteśmy młodym zespołem. Każdy z nas zajmuje się tym – co lubi najbardziej. Tworzenie OSTROW24 to nasza pasja, a większość zysków jakie osiągamy z działalności przeznaczamy na utrzymanie telewizji. Mamy wiele planów związanych z rozwojem, które chcielibyśmy wkrótce wdrożyć. Potrzebujemy środków, które chcemy uzyskać z wprowadzenia kanału PREMIUM.

W trosce o ciągły rozwój telewizji jaki chcemy podtrzymać, wprowadziliśmy płatny dostęp do filmów PREMIUM. Kanał ten będzie udostępniać filmy cieszące się największą popularnością. Jednorazowa opłata umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich filmów na okres 30 dni.

Przez minione trzy lata telewizja była w 100% bezpłatna. Stawialiśmy na rozwój, nie brakowało nam pomysłów. Idąc w przyszłość i chcąc realizować wiele programów potrzebne są środki inwestycyjne. Z naszej strony możemy obiecać, że nie będą Państwo żałować i poziom OSTROW24.tv będzie ciągle wzrastał.

Aby otrzymać dostęp należy kliknąć TUTAJ i postępować zgodnie z instrukcją.

SMS PREMIUM wynosi 6.10 zł z czego 50% trafia do nas. Resztę pobiera operator sieci komórkowej i dostawca systemu płatności.

Abonament miesięczny realizowany e-przelewem wynosi tylko 3 zł. Tutaj cała kwota przeznaczana jest na rozwój serwisu.

 

UWAGA PROMOCJA do 5 listopada!

Każdy SMS i e-przelew będzie ważny do końca roku 2010 r.

 

Dane do SMS-u i przelewu znajdziesz na:

https://www.ostrow24.tv/access

Dziękujemy
zespół OSTROW24.tv

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  16-latek nie przeżył potrącenia przez pociąg (z REGIONU)
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx