OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Gostomczyk złożył rezygnację

Gostomczyk złożył rezygnację

Tomasz Gostomczyk dotychczasowy dyrektor szpitala złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

W poprzednim tygodniu dyrektor szpitala Tomasz Gostomczyk złożył rezygnację. Gostomczyk kilka dni temu w przeprowadzonej z nami rozmowie telefonicznej zaprzeczył temu doniesieniu. Jednakże w dniu wczorajszym starosta Paweł Rajski oficjalnie potwierdził nasze wcześniejsze nieoficjalne informacje. Tomasz Gostomczyk jest nadal pracownikiem szpitala i ordynatorem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Z naszych informacji wynika, że Tomasz Gostomczyk podjął tą decyzję ze względu na pewne niewygodne okoliczności, o których wkrótce Państwa szeroko poinformujemy.

Najpewniej nowym dyrektorem ostrowskiego szpitala zostanie Dariusz Bierła. W tej sprawie zostanie zwołana specjalna konferencja prasowa.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Spór o wiadukt przy ul. Wrocławskiej. Miasto może stracić szansę na miliony z unijnego dofinansowania
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×