Felietonista faworyzowany przez Urbaniaka

Konkurs na zadania z zakresu kultury rozstrzygnięty. Po przeprowadzeniu postępowania konkursowego Prezydent Miasta przyznał dofinansowanie na realizację zadań z zakresu kultury i sztuki w roku 2011.

Na uwagę z zestawienia zasługuje kilka perełek. I tak chociażby najwybitniejszy ostrowski felietonista postanowił wydać owoce swej wieloletniej pracy. A że markę ma wyrobioną i znaną, to prezydent postanowił wesprzeć kwotą 5 tysięcy złotych owe wydawnictwo. Ponoć dobre materiały same się sprzedają, ale jak widać w tym przypadku do arcydzieł trzeba dorzucić miejską kasę. Dlaczego? W sumie nie wiadomo.

Idąc dalej tym tropem zauważamy, że na Gwiazdkę na Rynku prezydent rzucił 30 tysięcy złotych. Fakt. Idea szczytna. Któż nie da na pomoc chorym dzieciom? Niedaleko można znaleźć aż 25 tysięcy przekazane na organizację Reggae na Piaskach. Organizatorem jest felietonista z powyższego akapitu. Zestawienie procentowe obydwóch imprez daje nam 45% dla Reggae i 55% na Gwiazdkę na Rynku. Czyli w tych proporcjach wychodzą priorytety promocji gatunku muzycznego związanego nieodłącznie z marihuaną, a po przeciwnej stronie szali znajduje się pomoc dla chorych dzieci.

W rodzinie nic nie zginie. Taki wniosek można wysnuć po dostrzeżeniu kolejnego rodzimego projektu. Tym razem żona felietonisty otrzymała 30 tysięcy na rzecz wypromowanego na rynku lokalnym zespołu GWIAZDA.

Tuż po wyborach dobiegła do mnie ploteczka o bliskiej przyjaźni felietonisty  z obecnym prezydentem. Może Ci z okolic koryta tolerują tego typu zagrania, ale ja jestem przeciwny.

Więcej informacji o projektach, które dostały bądź też nie dofinansowanie przeczytasz TUTAJ

P.S.

Może link do tego artykułu też znajdzie się na facebooku u prezydenta jak to ma miejsce z artykułami gazety najbardziej ostrowskiej.

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx