Atrakcyjna Wigilia na Rynku już DZIŚ!

Już jutro w sobotę 17 grudnia odbędzie się Wigilia w Blasku Ratusza. To już będzie czwarta odsłona tego charytatywnego przedsięwzięcia.

Każdy kto przyjdzie na ostrowski Rynek o godzinie 16:00 będzie mógł skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez restauratorów: Restaurację Hotelu Polonia, MAX Catering, Restaurację Samanta, Restaurację Hotelu Podjadek, Restaurację Olimpijską i Restaurację Bankietowa. Na dużej scenie ustawionej przed Ratuszem odbędzie się wielkie kolędowanie. Ostrowscy artyści w tym zwyciężczyni programu Szansa na Sukces, laureaci przeglądów piosenek, a przede wszystkim Kapela znad Baryczy. W między czasie odbędzie się specjalny pokaz świąteczny ZUMBA.

Ostrowianie, którzy się zjawią punktualnie będą mogli w prosty i bezpłatny sposób wygrać markowy laptop od firmy MDM Komputery, aparat fotograficzny oraz świąteczne upominki.

Szansa na wygraną jest bardzo duża! Należy pamiętać, że zgłoszenia odbywają się w pierwszych minutach imprezy, a rozstrzygnięcie odbędzie się pod jej koniec.

Organizatorzy zapewniają zadaszenie na wypadek niepogody. Organizatorem jest Telewizja Internetowa Ostrow24.tv

Obejrzyj relacje z minionych lat:

https://www.ostrow24.tv/film/wigilia-w-blasku-ratusza-2010-relacja

https://www.ostrow24.tv/film/wigilia-w-blasku-ratusza-2009-relacja

CZYTAJ  50-latek wpadł z wieloma dopalaczami

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx