Rusza kino na plaży

Udostępnij
Tweet

W sierpniu rusza ostrowskie Kino na Plaży w ramach akcji Ostrowskiego Centrum Kultury PARKowanie z Muzą. 4, 11, 18 i 25 sierpnia 2012 o godzinie 21.00 na Piaskach wyświetlane będą filmy na plaży.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę obejrzeć film pod gołym niebem nad zalew Piaski – Szczygliczka w sobotę 4 sierpnia 2011 roku. Wstęp wolny – zachęca Ewa Matecka, dyrektor OCK.

W czasie seansów zaplecze gastronomiczne będzie czynne. Zainteresowani mogą zabrać ze sobą koce, ponieważ z doświadczenia wiemy, że część osób lubi oglądać filmy leżąc na piasku – mówi  Wojciech Białas, prezes Miejskiego Zakładu Zieleni.

04.08.2012 – „Pozdrowienia z Paryża”

„Pozdrowienia z Paryża” to francuski film akcji z 2010 roku. Film to historia młodego pracownika amerykańskiej ambasady w Paryżu – Richarda Stevensa, któremu na czas niebezpiecznej misji został przydzielony partner Charlie Wax – amerykański agent tajnych służb. Nie jest on jednak wymarzonym partnerem Richarda, bo nie tylko traktuje go jako szofera, ale stosuje całkowienie odmienne metody pracy – Charlie to łysy i napakowany agent, który nie uznaje kompromisów i nie wie co to litość. Panowie muszą jednak współpracować, inaczej grozi im śmierć.

11.08.2012 – „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”

W role główne wcielą się: Venessa Paradis (Juliette) oraz Romain Duris (Alex). Alex to przystojny uwodziciel, świadczący płatne usługi polegające na rozbijaniu nieudanych par. Na zlecenie pomoaga w ten sposób wszystkim rodzajom kobiet: matkom, siostrom, córkom, przyjaciółkom. Jego cel to otwarcie ich oczu, metoda – uwodzenie. Pewnego dnia Alex zostaje wynajęty przez bogatego mężczyznę, który nie chce dopuścić do ślubu córki. Kłopot jednak w tym, że główny bohater będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę.

CZYTAJ  Wiózł po pijaku małe dziecko. Wpadł na trzeźwym poranku (ZDJĘCIA)

18.08.2012 – „Listy do Julii”

„Listy do Julii” to amerykański romans, który z pewnością niejednemu i niejednej z Was jest już znany. Film to historia młodej Amerykanki, która po przyjeździe do domu słynnej kochanki Julii Kapuletti z „Romea i Julii” w Veronie przyłącza się do grupy ochotników, którzy odpisują na listy z zpytaniem o miłosne porady. Odpowiadając na pewien list wysłany w 1951 roku, dziewczyna inspiruje jego autorkę do podróży do Włoch w poszukiwaniu dawno zaginionej miłości i zapoczątkowuje łańcuch wydarzeń, dzięki którym zupełnie niespodziewane uczucie zawita w ich życiu.

25.08.2012 – „Dykrator”

„Dyktator” z 1940 roku to amerykańska komedia wojenna, gdzie rolę główną gra Charlie Chaplin, czyli rządzący Tomanią dyktator Hynkel, przygotowujący wraz ze swoim sojusznikiem Napalonim inwazję na sąsiedni kraj Austerlich.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx