OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ukradli z firmy 25 tysięcy! Sprawcy są poszukiwani

Ukradli z firmy 25 tysięcy! Sprawcy są poszukiwani

Około 25.000 złotych zrabowało dwóch mężczyzn z pomieszczenia biurowego jednej z firm w Przybysławicach. Policjanci poszukują sprawców rozboju.

Wczoraj, około godziny 14.30, do pomieszczenia biurowego jednej z firm w Przybysławicach wszedł zamaskowany mężczyzna, który używając gazu łzawiącego zrabował z szuflady biurka pieniądze w kwocie około 25.000 złotych. Sprawca wraz z drugim mężczyzną odjechał z miejsca zdarzenia motocyklem. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Jednocześnie trwają poszukiwania za sprawcami napadu.
Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Nowy kandydat na burmistrza zdobył aż 94,7% głosów.
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx