Wstąpili w szeregi Policji

Udostępnij
Tweet

Rozkazem personalnym z dnia 4 września 2012 r. Komendant Powiatowy Policji w Ostrowie Wielkopolskim insp. Krzysztof Nadera przyjął do służby w Policji trzech nowych funkcjonariuszy. To już kolejni nowi policjanci, którzy w tym roku zasilą ostrowską komendę.

Nowo przyjętych policjantów powitał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Zbigniew Raczak. W skierowanych do nich słowach podkreślił, że praca w policji jest służbą trudną, wymagającą, ale dającą wiele satysfakcji. Jest również ogromnym wyzwaniem, któremu nie każdy może sprostać, dlatego też życzył im powodzenia i wytrwałości.

Nowi policjanci z rąk nadkom. Zbigniewa Raczaka otrzymali rozkazy personalne o przydziale do ostrowskiej jednostki policji oraz legitymacje służbowe. Teraz czeka ich półroczne szkolenie a następnie adaptacja zawodowa w Poznaniu. Po ukończeniu tych etapów policjanci będą już pełnić służbę na terenie powiatu ostrowskiego.

W tym roku do służby w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zostało przyjętych 18 nowych funkcjonariuszy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  22-latkowi grozi do 10 lat więzienia
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx