OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kryminałki – czerwiec 2013

Kryminałki – czerwiec 2013

Policjanci w ramach swoich obowiązków niemal codziennie zatrzymują sprawców różnego rodzaju przestępstw i wykroczeń. Naturalnie nie zawsze są to sprawy tzw. medialne, o dużym rozgłosie, ale także mające istotne znaczenie dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu.

W ciągu ostatnich dni policjanci ustalili i zatrzymali m.in.:

  • 32-letnią kobietę ostrowiankę, która podczas wspólnego biesiadowania, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego skradła jego telefon komórkowy, zastawiając go następnie w lombardzie. Kryminalni telefon odzyskali, a kobiecie przyjdzie teraz ponieść konsekwencje tego czynu.
  • Policjanci z Komisariatu w Nowych Skalmierzycach ustalili sprawcę kradzieży opon i felg samochodowych wartości około 800 złotych. Sprawcą okazał się 59-letni mieszkaniec tej gminy. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia.
  • Dzielnicowi ostrowskiej komendy zatrzymali 18-letniego mieszkańca naszego powiatu, posiadającego przy sobie środki odurzające w postaci marihuany.
  • Ostrowscy kryminalni zatrzymali 65-letniego mieszkańca Ostrowa Wlkp., który z przed sklepu skradł rower wartości 450 złotych. Mężczyzna ma bogatą kartotekę policyjną i jest dobrze znany stróżom prawa. Właścicielka już odzyskała skradziony jej rower.
  • Zatrzymany został również 43-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który z terenu jednej z posesji w Ostrowie Wielkopolskim skradł klimatyzator wartości 1500 tysiąca złotych. W tym przypadku policjanci także odzyskali skradzione mienie.
  • Na odpowiedzialność karną naraził się także 20-letni ostrowianin, przy którym policjanci znaleźli zakazane przez ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii środki odurzające. Chłopak posiadał przy sobie ponad 1,5 grama marihuany.
Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Czy miasto powinno dać kolejne miliony na sport?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×