OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Piłkarska Ostrovia awansowała do II ligii – co dalej?

Piłkarska Ostrovia awansowała do II ligii – co dalej?

Jan Królak, prezes Towarzystwa Piłkarskiego Ostrovia 1909 omawia ostatnie miesiące sezonu ligowego zwieńczonego sukcesem, a w dalszej części konferencji mówi o obecnej sytuacji finansowej klubu, działaniach i oczekiwaniach od władz miasta. Jan Królak odniósł się również do propozycji połączenia Ostrovii z Centrą.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×