Dawid Podsiadło i Kamil Bednarek gwiazdami majOSTaszków

Dawid Podsiadło oraz Kamil Bednarek wystąpią podczas tegorocznych majOSTaszków. To na nich ostrowianie oddali najwięcej głosów w głosowaniu internetowym. – W tym roku ostrowianie sami wybrali gwiazdy, które zagrają podczas festynu – mówi Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Miasta.

Głosowanie na gwiazdę majOSTaszków odbyło się za pośrednictwem sondy na stronie internetowej Urzędu Miejskiego. Internauci mogli wysyłać także maile z głosami na adres Biura Prasowego i Relacji Społecznych.

W głosowaniu na sobotnią gwiazdę imprezy zwyciężył Dawid Podsiadło. To jego przeboje m.in. „Trójkąty i kwadraty” oraz „Nieznajomy” usłyszą mieszkańcy w Parku Miejskim już w maju.  Wokalista w głosowaniu  pokonał Grupsona, Good Old Blues Brothers Boys Band, Ewelinę Lisowską oraz Rafała Brzozowskiego.

 

W niedzielnym koncercie wystąpi Kamil Bednarek. Wokalista otrzymał najwięcej głosów, pokonując tym samym zespoły T- Love i Pectus.

Tegoroczne majOSTaszki odbędą się 10 i 11 maja 2014 r. Tym razem, atrakcje zostaną przygotowane nie tylko w parku miejskim, ale także w kilku innych miejscach w obrębie centrum miasta: w Ostrowskim  Centrum Kultury, czy w parkowym amfiteatrze.

Najbardziej znany utwór Bednarka – Cisza:

Najbardziej popularny utwór Dawida Podsiadło – trójkąty i kwadraty:

POLECANE NEWSY
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wera :)
7 lat temu

GruBsona* 😉

1
0
Napisz co o tym sądziszx