OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Niesforny 15-latek uciekł z domu. Szukała go policja

Niespełna 5 godzin trwały poszukiwania 15-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego, którego zaginięcie zgłosił wczoraj ojciec. Chłopaka odnaleźli policjanci z Zespołu ds. Nieletnich ostrowskiej komendy.

To nie pierwszy raz, kiedy 15-latek nie powrócił do domu. Takie sytuacje miały już miejsce w ubiegłym roku. Chłopak sprawia problemy wychowawcze, nie realizuje też obowiązku szkolnego. Tym razem wyszedł w minioną sobotę do kolegi i przez kolejne dwa dni nie dawał znaku życia.

Ojciec początkowo próbował szukać syna na własną rękę liczą, że uda mu się nawiązać jakikolwiek kontakt. Kiedy poszukiwania okazały się bezskuteczne, o zaginięciu powiadomił policję.

Wszystkim patrolom na terenie powiatu, natychmiast przekazano komunikat o zaginięciu małoletniego. Policjanci dysponowali też szczegółowym rysopisem i ubiorem chłopaka. Niespełna 5 godzin później na jednej z ulic miasta, policjanci z Zespołu ds. Nieletnich zauważyli 15-latka i dowieźli go do komendy.

Policjanci przy każdym zgłoszeniu o zaginięciu przystępują niezwłocznie do poszukiwań. Trzeba pamiętać, że niejednokrotnie przy tego typu zdarzeniach czas odgrywa ogromne znaczenie, a podejmowane przez policjantów działania pozwalają na uniknięcie tragedii.

POLECANE NEWSY
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x