Zawał na służbie

Udostępnij
Tweet

Maciej Maciejewski – technik kryminalistyki ostrowskiej policji dostał na służbie zawału serca. Do zdarzenia doszło w połowie października.

– Krzysztof Kula, rzecznik ostrowskiej KPP

Pisał już o tym Kurier Ostrowski. Po jego publikacji zawrzało w ostrowskiej komendzie. Zapraszamy do obejrzenia reportażu, w którym przybliżymy kulisy kontrowersji związanych z tym wydarzeniem.
Dotarliśmy do żony poszkodowanego policjanta, która opowiedziała nam tę historię.

– żona policjanta

Przejdźmy do dość istotnego wątku. W ostatnim czasie ostrowska policja postanowiła przenieść dwóch funkcjonariuszy, techników kryminalistyki do drogówki. Jak mówi się w kuluarach komendy, było to podyktowane ich zamiarem przejścia na emeryturę w przyszłym roku. Dlatego postanowiono utrudnić im ten ostatni rok owym przeniesieniem. Jak mówi żona chorego policjanta, miało to również wpływ na zdrowie jej męża, który jest przyjacielem przenoszonych policjantów.

– żona policjanta

Wspomniani wcześniej funkcjonariusze odwołali się od decyzji o ich przeniesieniu. Około 20 listopada będzie znane oficjalne stanowisko Wojewódzkiego Komendanta Policji w tej sprawie. O finale tych wydarzeń, poinformujemy Państwa w kolejnym materiale.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx