OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wypadek na ścigaczu

Wypadek na ścigaczu

 piątek o godzinie 15-tej doszło do zderzenia motocyklisty z osobówką. Droga krajowa nr 25 w miejscowości Lamki Zalesie była zablokowana przez pół godziny. Mężczyzna jadący volkswagenem pasatem skręcając w lewo do komisu samochodowego nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu na motorze. Jadący motorem zaczął hamować 50 metrów przed zderzeniem się z pasatem. Kierowca motocykla ze złamaniami ręki i nogi został odwieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Obydwaj kierujący byli z terenu powiatu krotoszyńskiego.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×