OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Najmilszy urząd w Polsce?

Najmilszy urząd w Polsce?

Ostrów trafił do finału konkursu Najmilsze miasto w Polsce. Będąc dzisiaj w urzędzie przekonaliśmy się jak to wygląda w praktyce. Grupa kilku mężczyzn postanowiła posilić się na I piętrze urzędu, korzystając z dytrybutora wody i wygodnych foteli. Panowie zalali sobie gorące kubki i w spokoju spożywali ciepłe posiłki. Nagle kierowca prezydenta i jeden z urzędników przegonił ich mówiąc, że zaraz będzie nagrywany pan prezydent.

– Jarosław Urbaniak, prezydent Ostrowa Wlkp.

Tym razem na szczęście to nie kamera Milki, ale nasza lokalna uwieczniła bycie miłym w praktyce.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wymienili setki lamp na ulicach. Czy jest lepiej?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx