OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Butla z gazem przyczyną pożaru

Butla z gazem przyczyną pożaru

Butle z gazem z założenia są bezpieczne. Posiadają zawór bezpieczeństwa oraz są odporne na uderzenia. Historia sprzed kilku dni z podostrowskiej wsi Parczew pokazuje, że taka butla z gazem może  być niebezpieczna. W jednym z domów nastąpiło rozszczelnienie instalacji od butli. Po chwili gaz zaczął płonąć, a wysokie ciśnienie spowodowało rozprzestrzenienie się pożaru. Ogień objął całe pomieszczenie. Wysoka temperatura połączona z zadymieniem uszkodziły cały parter budynku mieszkalnego. Mężczyznę, który przebywał w domu, z niegroźnymi obrażeniami przewieziono do szpitala. W akcji gaśniczej brały udział jednostki z Ostrowa oraz Sieroszewic.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Prezydent Beata Klimek bez wotum zaufania i absolutorium. Co dalej po decyzji rady?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×