OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Taxi na dachu po zderzeniu (ZDJĘCIA)

Taxi na dachu po zderzeniu (ZDJĘCIA)

W nocy z piątku na sobotę, około godziny 2:40, na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego i Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Volkswagena Golfa oraz Skody Fabii.

Na miejsce skierowano służby, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i ustaliły jego przebieg. Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierujący Volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do kolizji ze Skodą.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Umył Mercedesa i uszkodził lśniące BMW (ZDJĘCIA)
6 komentarzy
Chować gaśnice bo idiota jedzie
13 dni temu

Też mnie obudziły syreny

Były kierowca taxi 8 lat jeżdżący po Ostrowie wiel
14 dni temu

Tam powinni zamontować małe progi zwalniające żeby wyeliminować takie zdarzenia

Ostrowiak
14 dni temu

..tam wystarczy wyłączyć światła ,efekt widać

asas
14 dni temu

Kto winny? Brak info

czubek
14 dni temu

szkoda, że nie motocyklista, takie ciężkie kolizje z ich udziałem lubię najbardziej, im więcej wypadków motocyklistów tym proporcjonalnie większa cisza i spokój…czekam z utęsknieniem na następnego dawcę organów

Anonimowy
odpowiada  czubek
14 dni temu

Co za mowa nienawiści. Ale pamiętaj karma zawsze wraca

6
0
Napisz co o tym sądziszx