OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ciężarówką wjechał w drzewo (ZDJĘCIA)

Ciężarówką wjechał w drzewo (ZDJĘCIA)

We wtorek około godziny 22.30 doszło do zdarzenia drogowego w gminie Nowe Skalmierzyce. Na drodze Śliwniki – Psary kierowca ciągnika siodłowego zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia nie była duża. Kaliszanin został na miejscu. Na miejscu dodatkowo interweniowali strażacy oraz policja.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Przełom na kolei? Koleje Dolnośląskie mogą wjechać do Ostrowa Wielkopolskiego. Jest jednak jeden warunek
1 Komentarz
Kondor
25 dni temu

Te boczne drogi to masakra

1
0
Napisz co o tym sądziszx