OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Na drodze znów ślisko. Doszło do zdarzenia

Na drodze znów ślisko. Doszło do zdarzenia

W sobotni wieczór zaczęły pogarszać się warunki na lokalnych drogach. Pod wieczór przekonał się o tym kierowca Renault. 

O godzinie 16.30 kierowca Renault jechał ulicą Leśną przez Psary. Nagle wjechał w bardzo śliski fragment i stracił panowanie nad autem po czym uderzył w drzewo. Na szczęście prędkość nie była duża i kierowca wyszedł bez obrażeń ciała.

Na miejsce wysłano służby ratunkowe. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Przełom na kolei? Koleje Dolnośląskie mogą wjechać do Ostrowa Wielkopolskiego. Jest jednak jeden warunek
6 komentarzy
Tadeusz
3 miesięcy temu

Niewielka prędkość i przód tak ucierpiał? Sorry ale ludzie wyprawiają cuda jak jest dobra pogoda to co tu mówić gdy się zrobią niekorzystne warunki…

mieszkaniec
3 miesięcy temu

Francuskie i wszystko wiadomo

Antoni
3 miesięcy temu

No cóż, nie potrafią jeździć kiedy są dobre warunki, zawsze jakieś wypadki są, to przy tych warunkach pogodowych nie dziwi mnie wcale.

iaia
3 miesięcy temu

Ta renówka powinna już być dawno na złomie.

Amm
3 miesięcy temu

No nie wiem, czy ta prędkość nie była tak duża, skoro „pół” samochodu odpadło.
Ale pytanie też, gdzie były służby, skoro szklanka utrzymywała się cały dzień, a tam o 16.30 wciąż lodowisko?

Sigma z miasta sulmierzyce
3 miesięcy temu

Francuskie auto ja moja zafirka 2.0 dtl jadę i nie patrzę

6
0
Napisz co o tym sądziszx