OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie w Topoli Małej

Zderzenie w Topoli Małej

W piątek o godzinie 19.00 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych w miejscowości Topola Mała. Jeden z samochodów miał doczepioną przyczepkę z drewnem. 

W obu pojazdach podróżowały łącznie 3 osoby – po jednej osobie dorosłej i w drugim aucie jedno dziecko.

Ostatecznie nikt nie został poszkodowany.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Alarm pożarowy w Karskach
4 komentarzy
Macanos
1 rok temu

Dobrze ze przyczepce się nic nie stało.

Zomo
1 rok temu

W topoli jest inny kodeks drogowy. K..ot który wyjeżdża że swojej posesji i włącza się do ruchu ma pierwszeństwo. Ludzie gdy jedziecie przez topole to uważajcie na bramy wyjazdowe.

Jurgo
1 rok temu

Dobrze, że w przyczepce nie było kłynia.

Macanos
odpowiada  Jurgo
1 rok temu

Qń buł ino go nie beło widać.

4
0
Napisz co o tym sądziszx
×