Policja już wie kto spuszczał powietrze. Ważna wiadomość dla pokrzywdzonych

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego prowadzą postępowanie w sprawie serii incydentów polegających na spuszczaniu powietrza z kół zaparkowanych samochodów. Sprawca, działając na terenie miasta, wykręcał i kradł wentyle, przez co unieruchamiał pojazdy i powodował duże utrudnienia dla właścicieli aut.

Dzięki intensywnej pracy funkcjonariuszy, a zwłaszcza dzielnicowych zajmujących się sprawą, udało się już ustalić tożsamość podejrzanego. Obecnie trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania.

Apel do poszkodowanych

Policja apeluje do wszystkich kierowców, którzy padli ofiarą tego procederu, o zgłaszanie się do ostrowskiej jednostki przy ulicy Odolanowskiej. Funkcjonariusze podkreślają, że każda osoba poszkodowana powinna złożyć zawiadomienie, aby sprawca mógł zostać odpowiednio ukarany. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że liczba pokrzywdzonych sięga co najmniej kilkudziesięciu osób, a najbardziej narażone były pojazdy z obcymi tablicami rejestracyjnymi.

Składanie zawiadomień zajmuje jedynie kilkadziesiąt minut, a każda zgłoszona sprawa zwiększa szanse na surową karę dla sprawcy. Policja zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby mężczyzna odpowiedział za swoje działania.

POLECANE NEWSY

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Właściciel sklepu daje złodziejom 24 godziny na zwrot towaru (monitoring)
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pan bez powietrza i wetylka
1 miesiąc temu

Byłam na komisariacie i d..a nie było nikogo kto mógłby spisać zeznania kazali przyjechać za kilka godzin brak słów nasza policja to potrafi tylko dawać mandaty szkoda czasu i paliwa na dojazd

28
0
Napisz co o tym sądziszx