Policja już wie kto spuszczał powietrze. Ważna wiadomość dla pokrzywdzonych

Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego prowadzą postępowanie w sprawie serii incydentów polegających na spuszczaniu powietrza z kół zaparkowanych samochodów. Sprawca, działając na terenie miasta, wykręcał i kradł wentyle, przez co unieruchamiał pojazdy i powodował duże utrudnienia dla właścicieli aut.

Dzięki intensywnej pracy funkcjonariuszy, a zwłaszcza dzielnicowych zajmujących się sprawą, udało się już ustalić tożsamość podejrzanego. Obecnie trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania.

Apel do poszkodowanych

Policja apeluje do wszystkich kierowców, którzy padli ofiarą tego procederu, o zgłaszanie się do ostrowskiej jednostki przy ulicy Odolanowskiej. Funkcjonariusze podkreślają, że każda osoba poszkodowana powinna złożyć zawiadomienie, aby sprawca mógł zostać odpowiednio ukarany. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że liczba pokrzywdzonych sięga co najmniej kilkudziesięciu osób, a najbardziej narażone były pojazdy z obcymi tablicami rejestracyjnymi.

Składanie zawiadomień zajmuje jedynie kilkadziesiąt minut, a każda zgłoszona sprawa zwiększa szanse na surową karę dla sprawcy. Policja zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby mężczyzna odpowiedział za swoje działania.

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andre
1 rok temu

Gruba sprawa …

Przedstaw sie. Ch
1 rok temu

Wszystkie diesle poczawszy od 2005, skonczywszy na 2020 nalezalo by unieruchomic. Rzygac sie chce od smrodu jaki one wytwarzają.

Fernando
1 rok temu

W większości widać ze to samochody francuskie,

Roman
1 rok temu

Rysiu, to Ty?

Dziadek
1 rok temu

„Składanie zawiadomień zajmuje jedynie kilkadziesiąt minut, a każda zgłoszona sprawa zwiększa szanse na surową karę dla sprawcy” 40min. Czekanie za kimś kto zejdzie do ciebie, 40min, kto zajmie się twoją sprawą, I do 1h
zeznania. W 3 godziny, za tydzień pisemko umorzono.

Osw
odpowiada  Dziadek
1 rok temu

Cos za szybko bo ja kiedys czekalem prawie 3 godziny aż ktoś przyjdzie. A potem godzina gadania ze monitoring slabo widzi

olek
1 rok temu

guma milicyjna biała,na niego na początek,jak robiła milicja obatelska

Jach
1 rok temu
  • Funduję pręgierz na Rynku dla tego ciula i innych jemu podobnych.
Taka prawda
odpowiada  Jach
1 rok temu

Mogę się dołożyć

tylko audi
1 rok temu

Jeśli chodzi o tego białego VW Transportera to nawet dobrze, że go unieruchomił ! Takie auto to zagrożenie w ruchy drogowym ! Kto tego grata bez zderzaka w ogóle dopuścił do ruchu ?!?!

Jarek
1 rok temu

Tylko palą się nauczy takich gnoi

Rysiu
odpowiada  Jarek
1 rok temu

A jaką masz?

Piona Ziom
1 rok temu

Kto to jest! Muszę to wiedzieć! Chcę zbić z nim piątkę! ✋

28
0
Napisz co o tym sądziszx