OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Przyjechał na zakupy do Dino. Po chwili dojechali strażacy, karetka i policja

Przyjechał na zakupy do Dino. Po chwili dojechali strażacy, karetka i policja

Sporo stresu najadł się mężczyzna, kierowca renault espace, który przyjechał w poniedziałkowe popołudnie do sklepu dino przy ulicy Wańkowicza. Mężczyzna nie mógł odjechać samochodem, ponieważ doszło do awarii układu elektrycznego.

W efekcie samochód m.in. wysłał zgłoszenie do służb o rzekomym wypadku. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję.

Strażacy potwierdzili, że pojazd ma awarię i nikomu nic się nie stało. Na tym akcję zakończono.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Projekt OSW rozgrzał ostrowski Amfiteatr. Młodzież pokazała swoją siłę!
19 komentarzy
Ryszard
1 rok temu

Mam małego penisa.

BMW5
1 rok temu

Elektronicznie dziadostwo..

Kabanos
1 rok temu

Kto za to zapłacił? Czy strażacy mają nadmiar zasobów?

i co?
1 rok temu

Kupiony jako bezwypadkowy. A tu zonk. Samochód postanowił wydać nieuczciwego sprzedawcę.

kryt
1 rok temu

po czasie ale wysłał sygnał o wypadku.Porządna marka to Renault. lol

Taka prawda
1 rok temu

Przez takie zabawy aut pewnie powypadkowych kiedyś naprawdę może być za pozno kiedy ktoś będzie potrzebował pomocy

Mariusz
1 rok temu

Popsuli, a? Eż, ta wasza mechanizacja!

19
0
Napisz co o tym sądziszx
×