OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Przyjechał na zakupy do Dino. Po chwili dojechali strażacy, karetka i policja

Przyjechał na zakupy do Dino. Po chwili dojechali strażacy, karetka i policja

Sporo stresu najadł się mężczyzna, kierowca renault espace, który przyjechał w poniedziałkowe popołudnie do sklepu dino przy ulicy Wańkowicza. Mężczyzna nie mógł odjechać samochodem, ponieważ doszło do awarii układu elektrycznego.

W efekcie samochód m.in. wysłał zgłoszenie do służb o rzekomym wypadku. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję.

Strażacy potwierdzili, że pojazd ma awarię i nikomu nic się nie stało. Na tym akcję zakończono.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Na terenie Ostrowa działało wojsko. Znamy szczegóły
19 komentarzy
Renew
1 rok temu

Francuz i elektryka haha ;D Żadna nowość.

Adam
1 rok temu

Koszty przyjazdu straży pożarnej powinien w takim wypadku pokryć producent samochodu. To się może nauczą robić pożądane auta.

Arek
odpowiada  Adam
1 rok temu

Masz rację ale zauważ że nowe to większość Polaków ma majtki z Biedry a nie samochody a używane auto trafia do Polski którego za granicą już nie chce takich sytuacji będą coraz więcej

Obal
1 rok temu

takie cuda tylko w renówce

BMW5
1 rok temu

Ogromna tragedia..

bc
1 rok temu

I tym razem za akcję „ratunkową” powinien zapłacić producent samochodu.

tylkoja
1 rok temu

renault = stan umyslu

Inka
1 rok temu

Takie mądre auta a jednak głu..utkie

Wiesia
1 rok temu

Ja latam na miotle

Tłumnik
1 rok temu

W moim Maluchu takich wynalazków nie było i się żyło. Miotłą się odpalało i się jechało.

Kinn
odpowiada  Tłumnik
1 rok temu

Z ciekawości znalazłem 🙂 https://www.youtube.com/shorts/J0-t4j5M0sw

hmm
1 rok temu

Nowoczesna technologia

19
0
Napisz co o tym sądziszx
×