OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ostrowski szpital bliżej mieszkańców

Ostrowski szpital bliżej mieszkańców

Ostrowski szpital postanowił wejść w XXI wiek nie tylko w kwestiach medycznych, ale również w komunikacji z mieszkańcami. Dziś uruchomiono stronę w serwisie facebook pod nazwą: Szpital Ostrów Wielkopolski.

Z pierwszego postu możemy dowiedzieć się, że

Od stycznia do lipca 2024 roku odbyło się:

– 19 820 hospitalizacji
– 3 062 operacji
– odebrano 872 porody
– 1 507 razy wyjeżdżała karetka z lekarzem
– 4 424 razy wyjeżdżała karetka z ratownikami medycznymi.

Link do Fan Page szpitala na Facebooku

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Pani Janina ma sześcioro dzieci, 24 wnuków, 38 prawnuków oraz kilkanaściorgo praprawnuków
18 komentarzy
Jarek
1 rok temu

A ile osób wywalono z SOR? Bo sam byłem świadkiem

abc
odpowiada  Jarek
1 rok temu

Co to znaczy „wywalono z SOR”? Może po prostu odesłano do lekarza rodzinnego kogoś kto nie wymagał pilnej pomocy ,a przyszedł do SOR,bo”tak mu wygodniej „?

Jarek
odpowiada  abc
1 rok temu

Dziecko przyszło z klockiem w uchu i go odesłano do domu bo nie było laryngologa, mojej córce wieczorem nie miał kto USG zrobić bo nie było radiologa. Więc jak ci się coś stanie to lepiej się módl

christophp
1 rok temu

Niech podadzą ile mają błędów medycznych, zakażeń szpitalnych i zgonów a nie takie bzdety!

olek
1 rok temu

a ile ludzów w tym okresie zeszło?

32
1 rok temu

Ubojnia nie szpital

Lolo
1 rok temu

Milionera pogonili to może się coś zmieniło..

Piotr
odpowiada  Lolo
1 rok temu

Ten nowy też milioner nawet większy… A zmiany poczujecie już we wrześniu xd

Ja pier
odpowiada  Lolo
1 rok temu

Hehe , pan brum brum

Uczestnik
1 rok temu

Co z tego będzie miał szpital nić chyba że powiedzą czy były jakieś romansy tak jak dyrektor z położenią też wiadomości o szpitalu

tseirp
1 rok temu

a może zakładkę z cennikami np za poród ?

Człowiek
1 rok temu

Niech pochwalą się ilu mieszkańców mieli w 4 literach … Starsza osoba z rodziny potrzebowała pilnie pomocy to kazali taksówka jechać… Po czym w szpitalu wyszedł zawał … Nie pierwsza nie ostatnia historia

Nikt ważny
odpowiada  Człowiek
1 rok temu

To nie szpital kazał jechać tylko dyspozytor (czytaj Centrum Powiadamiania Ratunkowego prawdopodobnie Poznań)

abc
odpowiada  Człowiek
1 rok temu

Szpital nie ma aktualnie nic wspólnego z dysponowaniem wyjazdów karetek ..zanim coś się napisze i skrytykuje, warto sprawdzić pewne informacje, żeby nie wyjść na…..

Dd
1 rok temu

A kiedy wymiana personelu szczególnie na sorze

pacjentka
odpowiada  Dd
1 rok temu

przecież tam nawet USG nie zrobią po18,bo nie ma kto.Wiem co piszę,bo sama to przeżyłam.

Były pacjent
odpowiada  pacjentka
1 rok temu

Sor nie robi usg , tomografii tylko zakład radiologii ichyba tam leży problem, miałem zlecone badania ale nie mial ich kto opisać, wykonać, na wyniki czekałem wiele godzin

True
1 rok temu

Szpital bo z pewnością nie pracownicy

18
0
Napisz co o tym sądziszx
×