Wypadek w Ostrowie. Dwie osoby na motocyklu poszkodowane

Udostępnij
Tweet

Chwilę przed godziną 18 doszło do wypadku na ulicy Traugutta w pobliżu skrzyżowania z ulicą Poniatowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Dwóch mężczyzn jechało motocyklem BENYCO BR125 w stronę ulicy Krotoszyńskiej. Z chodnika po lewej stronie rozpoczęła manewr zawracania kobieta kierując renault scenic. Nie dostrzegła motocykla i doprowadziła do wypadku. Nastolatek doznał co najmniej złamania nogi. Stan dorosłego mężczyzny był lepszy.

Policja ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cudok
16 dni temu

Ja tak obserwuje jeżdżących samochodami i jak tak patrzę to widzę że połowa kierowców albo większość nie znają przepisów drogowych . Odebrać prawo jazdy jak gamoń łamie przepisy czyli prawo jazdy kupione i tak powinno być traktowane. Zamiast mandatu odebrać prawo jazdy .

Macanos
16 dni temu

Załóz sprawę babie z powództwa cywilnego. Nie odpuszczaj i wszyscy poszkodowani tak róbcie wtedy sądy i policja będzie mieć dużo roboty papierkowej może zmienia swoje oblicze i zabiorą się za piractwo. Ale to się i tak nie zmieni przecież ustawodawcy przepisów nie zaostrza przepisów bo sami jeżdżą samochodem a kto bat będzie kręcił sam na siebie . A ofiary śmiertelne na drogach = kogo to obchodzi .

23
0
Napisz co o tym sądziszx