Wiadomo czym uderzali i jak zmarł strażak pobity pod dyskoteką

Udostępnij
Tweet

W poniedziałek rano przeprowadzono sekcję ciała zmarłego Damiana, druha Ochotniczej Straży Pożarnej w Zamętach. W nocy z soboty na niedzielę został pobity przy dyskotece we Wtórku.

Śledczy ujawnili, że agresorzy jeszcze na terenie dyskoteki zażądali by pokrzywdzeni opuścili lokal i wyszli na zewnątrz. To 7 agresorów zaczęło bić trzech pokrzywdzonych. Jedyną reakcją była obrona przed ciosami i uderzeniami.

Na ten moment wykluczono by agresorzy wykorzystywali jakiekolwiek przedmioty. Czterech nastolatków było w wieku 14-16 lat i trafili obecnie do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, gdzie będą oczekiwali na wyrok sądu rodzinnego. Trzech starszych kolegów zostało aresztowanych na 3 miesiące i będą odpowiadać jak dorośli. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi im od 2 do 15 lat pozbawienia wolności (wcześniej przed zmianami było to od 1 do 10 lat).

Śledczy ujawnili również, że Damian zmarł śmiercią nagłą, a obrażenia których doznał mogły powstać w wyniku upadku i uderzenia głową o twarde podłoże. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że głowa w górnej części była pęknięta do połowy.

Uroczystość pogrzebowa Damiana odbędzie się 20 czerwca o godzinie 14 w kościele w Dzierzbinie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Osobówka wbiła się w ciężarówkę. Mężczyzna nie żyje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
154 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Daniel
1 miesiąc temu

Oby zgnili w pierdlu!

wściekły byk
1 miesiąc temu

śmierć za śmierć dla wszystkich śmieci bez względu na wiek

Ostrowianka
1 miesiąc temu

PATOLOG kpi czy tatusiowie kolegami są ?! 7 morderców morduje niewinnego chłopaka a ten twierdzi o nagłej śmierci na wskutek upadku ?! może jeszcze napisze że sam się potknął ?! Bezprawie to motto grupy 13 grudnia !!! Nienarodzone mordować w szpitalach a młodych bandyckimi grupami !!! Brawo dla jeb..PiS !!! Goście Tuska przywożeni przez niemieckie słuzby już czują się w Polsce jak u siebie !!! Bandytyzm kwitnie !!!

Qazx
odpowiada  Ostrowianka
1 miesiąc temu

Patolog jest osobą bezstronną i ma po prostu ustalić co było bezpośrednio przyczyną śmierci. Wiadomo że upadł bo go atakowali, ale zawsze dla śledztwa jest istotną kwestią co spowodowało zgon.

Boleć
odpowiada  Ostrowianka
29 dni temu

Ty tak poważnie?

oo
1 miesiąc temu

Takie „prawo” !!! Pisiory i ich wyborcy też uważają ,że pisdzielce nie będą siedzieć!!

Sprawiedliwości
1 miesiąc temu

Kara śmierci powinna wrócić. Dla morderców i polityków działających na zdradę Polski. Po.

Aleex
1 miesiąc temu

Szkoda chlopaka do Putina wyslac już z tego nic dobrego nie będzie dzieci do wojska na 12 mięsiecy wysłać i szkole dać dzieci

Twojamadkabedzierobiona.
odpowiada  Aleex
29 dni temu

Bezmózg! 😀

Manolo
1 miesiąc temu

Takie śmiecie nie mają i nie dają przyszłości. Patologia, która nigdy nie para się uczciwą pracą. Wymagania, rozczenia, pretensje, a u dxpy plędz i dwie lewe ręce. Znam Was pitbulle cwaniaki. Możecie tylko w pierdlu tyłki nadstawiać,bo u mnie nie nadajecie się nawet na pomocnika ogrodnika.

Marianek 777
1 miesiąc temu

Szmaciarze żebyście w Puszce doznali tego samego co ten bezbronny chłopak… Wieśniaki Nabite dopalaczami …Patusy

Adam
odpowiada  Marianek 777
29 dni temu

To POlska młodzież!

For
1 miesiąc temu

Tak samo powinien beknąć pseudo ochroniarz który ich wpuścił. Sprawę trzeba przekazać gdzieś wyżej

maxx
odpowiada  For
1 miesiąc temu

To nie ochroniarze, tylko naćxxne cxxle na sterydach, którym się wydaje, że są kimś, do tego w większości już karane i bez papierów do wykonywania usług ochroniarskich. Właściciel dyskoteki, również frxxer nowobogacki, potrafi tylko oświadczenia publikować, że zdarzenie miało miejsce poza terenem jego wątpliwego przybytku, żeby oczyścić się od potencjalnych zarzutów. Śmiech na sali, a obok tragedia, czas zamknąć ten burdel raz na zawsze.

Aa
odpowiada  maxx
28 dni temu

Pewnie adwokat tak podpowiedział i napisał standardowa procedura w takich sprawach.

Ona
1 miesiąc temu

Ci nastolatkowie też powinni odpowiadać jak dorośli ,co tam robili skoro uważają się za dorosłych i chodzą po dyskotekach to niech też taką samą karę poniosą a nie poprawczk

Z-j D
odpowiada  Ona
29 dni temu

Teraz każdy mondry każdy był w ich wieku i też chodził a teraz wielkie ze jak chodzą na dyskoteki to moja być jak dorośli a czy dyskoteka jest dla dorosłych skoro by była dla dorosłych to by nie wpuszczali młodzieży . A po drugie zawsze koledzy czy koleżanki miały wpływ na innych

Jo
odpowiada  Z-j D
29 dni temu

Może i się chodziło w ich wieku na imprezy, ale zachowywało się, jak człowiek… Tym bardziej do starszych czuło się respekt, a nie smarkacze odbierają teraz komuś życie.
Oby Ciebie to nie spotkało nigdy, w żaden sposób

154
0
Napisz co o tym sądziszx