Wypadek 3 aut na Chłapowskiego (ZDJĘCIA) aktualizacja

Udostępnij
Tweet

O godzinie 8 rano doszło do kolizji trzech pojazdów na skrzyżowaniu ulic Chłapowskiego i Poniatowskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Kierująca pojazdem marki Skoda, jadąc ulicą Poniatowskiego od strony Zacharzewa, wymusiła pierwszeństwo na pojeździe marki Opel, którym kierował mężczyzna udający się na ceremonię pogrzebową. W wyniku tego zdarzenia doszło do kolizji z pojazdem marki Seat, który wyjeżdżał z ulicy Poniatowskiego.

 

Sprawczyni zdarzenia, ze względu na niepewność co do przebiegu zdarzenia, została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala na badania. Dodatkowo, policja wszczęła postępowanie w celu przeprowadzenia badań kierującej pod kątem dalszej zdolności do prowadzenia pojazdów.

 

Na miejsce zdarzenia skierowano patrol prewencji, drogówki, OSP Raszków, PSP Ostrów Wielkopolski oraz karetkę pogotowia.

 

Aktualizacja:

Pracownik zakładu pogrzebowego, który uczestniczył w zdarzeniu, został zatrzymany przez policję z powodu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. 51-latek wydmuchał 0.6 promila

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ściął latarnię przy samej galerii. Znamy okoliczności (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
seba
25 dni temu

Ibiza skasowana… nie będzie trzeba lepić zardzewiałych progów. Swoja drogą diagnosta dopuszcza takie wozy ładnie

miejscowy*
26 dni temu

Babka niby winna ale z racji alkoholu okaże się z dobrym prawnikiem niewinna, bo gościa po alko nie powinno być na drodze..i wtedy nie doszło by do wypadku;)

20
0
Napisz co o tym sądziszx