Zmiana dyrektora w szpitalu

Udostępnij
Tweet

Informuję, że w dniu 11 czerwca 2024 r. na ręce Starosty Ostrowskiego rezygnację ze stanowiska Dyrektora Zespołów zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim złożył Dariusz Bierła.

Decyzja ta została przyjęta. Jednocześnie D. Bierła będzie pełnić swoją funkcję do 30 czerwca 2024 roku.

Mając na uwadze zapewnienie ciągłości funkcjonowania ostrowskiego szpitala we wszystkich obszarach oraz właściwej opieki pacjentom, władze powiatu ostrowskiego planują powierzyć obowiązki p.o. dyrektora szpitala, obecnemu wicedyrektorowi ds. finansowych Piotrowi Skoczylasowi.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami powołanie nowego dyrektora przez organ założycielski poprzedzone jest postępowaniem konkursowym. Decyzja o ogłoszeniu konkursu na stanowisko dyrektora ZZOZ w Ostrowie zostanie podjęta w stosownym czasie.

W obliczu rozwoju inwestycyjnego ostrowskiego szpitala, ale także dostrzegając konieczność usprawnienia procesów medycznych dotyczących pacjentów, władze powiatu ostrowskiego pracują nad wzmocnieniem pionu medycznego na etapie zarządczym.

Efektem tych zmian będzie m.in. obsadzenie stanowiska Dyrektora ds. Lecznictwa oraz powołanie w strukturze ostrowskiego szpitala: Naczelnego Lekarza Szpitala.

Na zdjęciu po lewej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ściął latarnię przy samej galerii. Znamy okoliczności (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
122 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
24 dni temu

nowa klika radnych dorwała sie do szpitala, no ale co oczekiwać od POwców – koniec szpitala blisko ,

Kasia
28 dni temu

Bardzo dobry dyrektor. Odpowiedni człowiek na stanowisku. Dobrze zarządzany szpital co widać gołym okiem , żaden z poprzedników nie zrobił tyle co P.Bierła . Jakość usług medycznych pozostawia wiele do życzenia np na SOR ale to nie wina dyrekcji tylko lekarzy , pielęgniarek itd ich arogancji myślą że są bogami i często nie robią nic tylko siedzą – jak dyrektor wchodzi to uwijają się jak mrówki 🤣 ale on jest jeden nie może być wszędzie i odpowiadać za wszystko. Co mógł to zrobił i robił to świetnie , wspaniały gospodarz. Szkoda że przez politykę musiał odejść. Ciekawe co zrobi jego następca 🤣 całe miasto aż huczy od plotek kto to ma być ha ha jednym słowem powtórka sprzed 13-lat.

Pracownica
odpowiada  Kasia
28 dni temu

Ale ty głupi jesteś

Już nie
odpowiada  Kasia
28 dni temu

Heheeeeee lepszego żartu panie starosto nie słyszałem

Magda
odpowiada  Kasia
26 dni temu

Myślę, że osoba która to napisała nie ma pojęcia o czym pisze. Będąc raz do roku i widząc ładne ściany budynku to chyba nie wszystko. Zapraszam do współpracy z tym Panem to wtedy pogadamy.

Pracownik
28 dni temu

Bardzo dobry dyrektor. Dużo zrobił dla szpitala. Zastał ruinę zostawił następcy coś o wiele lepszego . Żal że przez politykę musiał odejść. Dobrych rozsądnych gospodarzy pozbywa się stanowisk. Co do jakości usług medycznych nie są pierwszej klasy , ale to nie wina dyrekcji , tylko opieszałości lekarzy , ich przekonania że są bogami i człowiek dla nich się nie liczy – zresztą pielęgniarki podobnie. Dyrektor jako osoba zarządzająca to świetny fachowiec – wiedział co robi , nie siedział na stołku tylko działał i efekty widać gołym okiem. Żaden jego poprzednik nie osiągnął tyle 😂 zobaczymy co zrobi następca 🤣

Ona
28 dni temu

Dlaczego nasze lokalne media nie zainteresowały się zarobkami Bierły? Czyżby jakieś układziki, że musiała to zrobić gazeta wyborcza?

122
0
Napisz co o tym sądziszx