Zaskoczenie! Prezydent Duda będzie głosować w Ostrowie

Udostępnij
Tweet

Szok i niedowierzanie. Prezydent RP Andrzej Duda zamierza oddać głos w niedzielnych wyborach do Europarlamentu w jednym z lokali na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Ktoś mógłby pomyśleć, że zamiar oddania głosu przez prezydenta Andrzeja Dudę w Ostrowie Wielkopolskim odbywa się na zaproszenie Marleny Maląg, byłej minister w rządzie PiS. Nic bardziej mylnego.

Jednym z głównych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości jest przyjaciel prezydenta Andrzeja Dudy. Jego konkurentką z listy jest ostrowianka Marlena Maląg, która w jesiennych wyborach uzyskała jeden z najlepszych w Polsce wyników. Ponieważ gra toczy się o jeden mandat Europosła, dlatego Prezydent Andrzej Duda wykorzystuje swoją pozycję i przyjeżdża do Ostrowa Wielkopolskiego.

– To ewidentny atak na Marlenę Maląg – mówią lokalni działacze PiS. Jak inaczej wytłumaczyć oddawanie głosu przez prezydenta Andrzeja Dudę i jego kandydata/przyjaciela akurat w Ostrowie Wlkp.? Jak informują ogólnopolskie media, wyjazd głowy państwa, to koszt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. To pokazuje jak niektórym bardzo zależy na wsparciu, wcześniej całkowicie nieznanego w Wielkopolsce kandydata.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będziecie mogli popływać przy kolorowych światłach
Subskrybuj
Powiadom o
86 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jurek
1 miesiąc temu

Niech spada

Zygi
1 miesiąc temu

Won z Ostrowa!!! Precz!!!
zdecydowane NIE dla Dudu w Ostrowie

Konfederata
1 miesiąc temu

Czy ta marionetka Vici Corleona Kwaka zdoła nakłonić młodzież do głosowania na przestępczą, sprzedającą suwerenność Polski organizację? Wątpię!!

rosokosok
1 miesiąc temu

o vice president ukrainu bedzie w ostrowcu
szok niedowierzanie

86
0
Napisz co o tym sądziszx