Kto winien: BMW czy C*ganka?

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 16 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. BMW jechała czteroosobowa rodzina z 2-3-tygodniowym dzieckiem. Drugim autem marki Smart jechała kobieta w średnim wieku, należąca do jednej z mniejszości na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Oba auta spotkały się na skrzyżowaniu ulic Krotoszyńska oraz Wybickiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia wysłano policję, karetkę oraz straż pożarną. Na miejscu okazało się, że BMW jechało ulicą Krotoszyńską i wjechało na zielonym świetle. Kierująca Smartem wyjeżdżała od strony urzędu skarbowego i skręcała w lewo.

Podczas kontroli okazało się, że nie ma prawa jazdy. Policjanci „w nagrodę” odholowali jej auto i nałożyli mandat.

Niemowlę przewieziono do szpitala w celu wykluczenia obrażeń. Ponieważ jechało w nosidełku, a siła uderzenia nie była duża, to maleństwu z powiatu krotoszyńskiego nic się nie stało.

Na miejsce zjechała się familia od kierującej Smartem. Jeden z mężczyzn przez chwilę żywiołowo przemawiał do policjantów, ale został wyproszony poza ogrodzony teren.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

75 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowiak
15 dni temu

Nie ma co się patyczkować z nierobami cyfanskimi. 30tys mandatu i konfiskata auta albo więzienie. Koniec,kropka

A.C
odpowiada  Ostrowiak
13 dni temu

Możesz nie wyzywać i nie pluć rasizmem? Już wystarczy że redaktor pisze w taki sposób że powinien za to być pociągnięty do odpowiedzialności. Zapomniałeś chyba o tym ile patusów i dekli pochodzenia polskiego jeździ bez prawka po Ostrowie i są menelami.

mieszkaniec Ostrowa
16 dni temu

Kochaniutki przyjechał bo chciał podyskutować z panem władzą. Takie mam nieodparte wrażenie obserwując mniejszość cxgańską, że czują się tu u nas w Ostrowie bardzo dobrze. Żaden z nich nie pracuje, tylko handel czym się da. Kiedyś kradli samochody i sprzęd agd i rtv w Niemczech i handlowali. Teraz przerzucają ludzi ze wschodu na zachód i handlują żywym towarem + twarde narko hurtowo. Czasem kradną luksusowe i w dziupli na części. Nic się nie zmienia od lat, opłacają kogo trzeba i nikt nie ruszy. Jak mawiał ojciec – „Najlepszy cxxan to taki na 102”, miał rację…

Ostrow wielkopolski
odpowiada  mieszkaniec Ostrowa
16 dni temu

ja tak czytam widzę ze ty wszystko wiesz? To czemu jesteś taki biedny? Hahaha

Nadszyszkownik sztabowy
odpowiada  mieszkaniec Ostrowa
14 dni temu

Jeśli coś wiesz o korupcji to zgos to jakiemuś nie skorumpowanemu policjantowi albo prokuratorowi. Na gębach nie mają napisane który bierze .

Mruk
odpowiada  Nadszyszkownik sztabowy
14 dni temu

Zgłaszać gęsi dzie leży owies

Elektor
16 dni temu

Polska to wielkie wymagania i surowe konsekwencje dla Polaków i wielkie przywileje i bezkarbosc dla innych nacji. Sami tak głosujecie od dziesięcioleci! To nasz kraj! Nie żadnych kurwa cxganów ukropow czy żymian! Nasz! A jak i na kogo głosujecie? W miażdżącej większości na tych którzy mniejszościom w dupy włażą! Hierarchia ważności obywateli jest od lat przez władze I media ustalona i wygląda tak. Żymianie, ukropy, cxgany. I dopiero potem Polacy którzy na wymienionych robią! To jest normalne? Nie jest! To chore jest! To że ktoś jest żymianinem odcina kupony od pomordowanych przez Niemców jakichs swoich nawet niespokrewnionych krajanów 80 lat temu nie znaczy że sobie może włazić na rympał do polskiego Sejmu palić świeczki i odprawiać jakieś kabarety! Nie znaczy że państwo polskie czyli polski podatnik ma utrzymywać ich rozmaite instytuty które zajmują się nie wiadomo czym ale na pewno dużo doją z polskich kieszeni. To że jakieś ukropy z zachodniej Ukrainy pod pretekstem najazdu rosyjskiego nazjezdzaly do Polski węsząc okazję wyjazdu na zachód (bez szczepien bez badania na covid bez maseczek bez kwarantanny a przypomnijmy że rząd polski od Polaków tego wszystkiego wtedy wymagał! Komedie covidowa w pełni ciągnęli i niszczyli Polaków we własnym kraju i nawet bez paszportów! Bez dokumentów stada rozmaitych łajz się nasciagalo) nie znaczy że polski podatnik ma im płacić zasiłki dawać mieszkania dawać renty emerytury itd! I na koniec kochaniency czyli być może z wyjątkami ale czy ktoś widział.cxgana w pracy? No może są pewnie gdzies tam są ale ktoś z was zna? Ja nie i żaden z moich znajomych nie. I oni mają prawa jazdy? Widzial ktos cxgana na kursie prawa jazdy? To skad maja? I z czego żyją? Idą kolejne jakieś tam wybory i na kogo będziecie głosować? Ja wiem , urobieni propaganda medialnym gównem zdecydowana większość znowu na oszustów uśmiechniętych obiecujących Polskę tolerancyjną „europejska” a nie „ksenofobiczną”. Tylko że te europejczyki sprowadzili nas na poziom 4 we własnym kraju! Szkoda strzępić ryja. I żal Polaków. Ale sami kxxwa tak głosujecie!

Andrzej
odpowiada  Elektor
16 dni temu

Fakt

Olo
odpowiada  Elektor
16 dni temu

Rzymianie piszemy przez ” r -z”. Do treści się nie odnoszę, no widząc takie błędy ortograficzne-odrzuca od samej treści

Elektor
odpowiada  Olo
16 dni temu

Tu nie o rzymian chodzi 🙂

Nadszyszkownik sztabowy
odpowiada  Olo
14 dni temu

Rzułta rzaba rzarła rzór.

Stary
16 dni temu

Cxganeria się bawi na całego już dołącza Ukraina a my będziemy się chować po kątach u siebie w kraju

DRON
odpowiada  Stary
16 dni temu

KOCHANIUTKI DAJ POWRÓŻY

Oni są cwani
16 dni temu

Podobno przy zbiórce na chore osoby każda złotówka się liczy,a kiedyś wychodziłam z Kauflandu i młoda dziewczyna z tej nacji mnie zaczepiła i pokazała zdjęcie chorego dziecka i coś tam było napisane,to ja taka wzięta z zaskoczenia chciałam jej dać 2 złote,a ona powiedziała ,że to za mało,no to jej nic nie dałam.Albo stoją cxganie pod marketami,czy galerią niby chory o kulach i się trzęsie i zbiera do kubka pieniądze,a za chwilę podjeżdża po niego samochód i go zabiera,ale jakoś w cudowny sposób uzdrowiony,bo idzie normalnie,kule trzyma w powietrzu i już się nie trzęsie.

Taka prawda
16 dni temu

Pod dyskryminację rasową kulturowa i ograniczanie praw to teraz można już wszystko wsadzić nawet to że Rom musi czekać w kolejce do lekarza w przychodni albo że musi mieć prawo jazdy jak chce prowadzić samochód

Arek
16 dni temu

Polacy zaczynają nie mieć jaj Romowie Ukraińcy i za chwilę inne nacje będą nam wchodzić na głowę i się z nas śmiać tak jak to jest na całym lewackim muli kulti zachodzie

75
0
Napisz co o tym sądziszx