Nie żyje matka dwojga dzieci. Zmarła w wyniku choroby

Udostępnij
Tweet

O tym jak kruche jest życie pokazała smutna historia 41-letniej kobiety, która osierociła syna i córkę. Ewelina Hofman walczyła z nowotworem od 2,5 roku.

Dokładnie 16 grudnia 2021 r. usłyszałam te słowa, których nie spodziewałam się nigdy usłyszeć. Złośliwy rak szyjki macicy w stadium zaawansowania IIIC z przerzutami do węzłów chłonnych w miednicy i jamie brzusznej. Dodatkowo guz nieoperacyjny….W tym momencie cały mój świat legł w gruzach. Jadąc do domu wjechałam na drogę pod prąd, ciągle płacząc. Nie miałam pojęcia co dalej robić – opisywała Ewelina.

Syn z córką byli dla niej ogromną motywacją do walki o zdrowie. W tę walkę zaangażowało się wiele osób, wpłacając pieniądze na terapię nierefundowanym lekiem.

Obiecałam im, że nigdy się nie poddam i będę zdrowa. Tak się stało już niedługo, bo w maju usłyszałam tą radosną nowinę – rak został zaleczony. Mogłam wrócić do moich skarbów i wakacje spędziliśmy razem ciesząc się z każdej spędzonej razem chwili – opisuje kaliszanka.

Niestety po wakacjach pani Ewelina wyczuła u siebie nowego guzka. Była to wznowa na węzłach nadobojczykowych w śródpiersiu i za przeponą. Pojedyncza dawka leku kosztowała kilkadziesiąt tysięcy złotych, a należało ich przyjąć kilkanaście. Niestety kobieta zmarła w poniedziałek.

Ostatnie pożegnanie odbędzie się w sobotę o godzinie 13 w kościele na kaliskim Majkowie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Susana
10 dni temu

Zachorujesz na raka, zalecają kupić drogi „lek”, potem rak niby znika, potem jest nawrót, znów mówią ci byś kupił „lek”, bo ostatnio przecież ci pomógł, i tak w kółko aż zabraknie funduszy. Umierasz. Ale co zarobili to zarobili.

On
16 dni temu

Ludzie umierali młodo, umierają i będą umierać. Wystarczy przejść się po cmentarzach i zobaczyć ile jest grobów gdy zmarły miał 20, 30, 40 lat. Nie wszystko to były wypadki a są to zgony z czasów gdy nikt nie słyszał o szczepionkach na covid.

GRU
16 dni temu

90% żywności, którą kupujemy jest zatruta.

Opryski chemitralis.

Oderwane normy korporacyjno-prywaciarskie wyśrubowane tak, by gonić ale nie dogonić.

Wszechobecne układy, koterie, nepotyzm, znajomości.

Media szczujące 24h jednych na drugich.

Itd.itp.

Obudź się…zwolnij…

mieszkaniec
odpowiada  GRU
15 dni temu

Dobranoc już dzieciak.

28
0
Napisz co o tym sądziszx