BMW na dachu przy stadionie (ZDJĘCIA) AKTUALIZACJA

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 2 w nocy zaalarmowano służby ratunkowe o samochodzie, który dachował przy Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wysłano drogówkę oraz straż pożarną.

Na miejscu okazało się, że 7-letnie białe BMW typu SUV dachowało. Jego kierowca jadąc ulicą Piłsudskiego na prostym, ale mokrym odcinku drogi wpadł w poślizg. Pojazd ściął słup od doświetlenia przejścia dla pieszych, drzewo i zatrzymał się na dachu.

Kiedy przyjechały służby, na miejscu nie było kierowcy. Wewnątrz pojazdu został jeden but, a drugi poza. Ktoś mógłby pomyśleć, że zostawił go kopciuszek. Po pewnym czasie zjawiła się około 50-letnia kobieta, która zadeklarowała, że prowadziła auto i według jej wersji straciła panowanie nad autem, bo zapomniała, że posiada ono napęd na tylną oś. Mówiła też, że podróżowała z nią inna osoba, ale na miejscu już jej nie było.

AKTUALIZACJA POD ZDJĘCIAMI

Policja ustaliła, że BMW podróżowały cztery osoby. Funkcjonariusze przyjęli do wiadomości, że autem kierowała kobieta. Zabezpieczono różne ślady i trwa postępowanie w tej sprawie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Najtwardszy strażak z Ostrowa!
Subskrybuj
Powiadom o
138 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
B.
1 miesiąc temu

Halo policja co jest ?!?!?!?!
przecież gołym okiem widać że kierował jakiś chłopak… mama pewnie nie draśnięta… buty… są pewnie odciski..

Ok
odpowiada  B.
1 miesiąc temu

A co wy wszyscy macie z tymi butami, ja wożę ze soba 3 pary butów, dziecka, męża i swoje gdybym miała wypadek i brałabym tylko ja w nim udział, to czy MUSIAŁ BYĆ MĄŻ I DZIECKO bo przecież są buty???? Ogarnijcie się ludzie bo już nudne to jest. A że BMW ja też mercedesem jeżdżę i nie mam swojej działalności jak mama tego chłopaka, pewnie mam brudne interesy 😂 może chcecie się mną zainteresować? 🤣

.k
1 miesiąc temu

Pseudo prawilniaki z Ovi a co niektórzy sraja na klatce bo w domu kibla nie mają. Idź się człowieku lepiej umyj bo śmierdzi od ciebie na kilometr cpunku. A ty Alan jesteś ponad to! Trzymaj się 👊

Fgtd
1 miesiąc temu

Pseudo prawilniaki bez wykształcenia, najwięcej mają do powiedzenia w tej sprawie… a może miał powód gdy był poniżany i poniewierany w psychice zostało. A wy brudasy się czepiacie tam gdzie nie macie ! A znajdź to ty więcej rozumu jeden z drugim !

138
0
Napisz co o tym sądziszx