Nowy sekretarz Urzędu Miejskiego

Udostępnij
Tweet

Nowym Sekretarzem Miasta będzie Krystian Kaczmarek. Swoje obowiązki przejmie od 1 czerwca. Kaczmarek zastąpi dotychczasowego sekretarza Andrzeja Baraniaka, który pełnił tę funkcję od 17 lat.

Krystian Kaczmarek ma 41 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu, na której studiował geodezję i kartografię. Swoją karierę zawodową rozpoczął w prywatnej firmie geodezyjnej. Później pracował w Starostwie Powiatowym, w 2019 rozpoczął pracę w ostrowskim Urzędzie Miejskim. Najpierw był kierownikiem Architektury i Urbanistyki, w 2021 roku został dyrektorem Wydziału Administracji Przestrzennej, a od trzech lat jest dyrektorem Wydziału Geodezji.

– Krystian Kaczmarek to bardzo doświadczony i odpowiedzialny pracownik urzędu. Wierzę, że na stanowisku sekretarza sprawdzi się doskonale. Niejednokrotnie wykazał się dużym zaangażowaniem, kompetencjami i empatią wobec ostrowian. Jestem przekonana, że nasza współpraca dla miasta będzie układać się bardzo dobrze – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskim.

Krystian Kaczmarek zastąpi dotychczasowego sekretarza Andrzeja Baraniaka, który pełnił tę funkcję od 17 lat.

– Jednocześnie bardzo dziękuję dotychczasowemu sekretarzowi Andrzejowi Baraniakowi za wszystkie lata wspólnej pracy na rzecz Ostrowa Wielkopolskiego. Pokonywanie trudnych wyzwań jak pandemia koronowirusa czy wsparcie uchodźców po wybuchu wojny w Ukrainie było jego wielkiego profesjonalizmu – podkreśla prezydent Beata Klimek.

Poza zmianą na stanowisku sekretarza miasta, skład zarządu pozostaje taki sam. Obowiązki pierwszego zastępcy prezydenta pełnić będzie nadal Mikołaj Kostka, drugim zastępcą prezydenta pozostaje Sebastian Górski, a skarbnikiem miejskim Michał Żabiński.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
fachmann
19 dni temu

ależ ona ma warunki !!! Do rzutu kulą / motem…

M43
20 dni temu

„Mają się ku sobie”? 🙂

łoby watel
21 dni temu

Becia uważaj bo w pisie i solidarnej już sypią , uważaj aby ten twój skazany nie zaczął sypać

opłacony
22 dni temu

o nowość nowy etat sekretarz urzędu. ustawa tego czego nie ma w swej tresci.

Anita
22 dni temu

Dlaczego Mikołaj k.w dalszym ciągu jest vice? Wyrok nieprawomocny,ale jednak wyrok. W przypadku szeregowego pracownika i przeciętnej pracy możnaby stwierdzić znikomą szkodę społeczna,ale w przypadku osoby na tak ważnym stanowisku jest to niedopuszczalne. Gdzie etyka i honor p.prezydentko?

Elo
odpowiada  Anita
10 dni temu

Drugi vice też nie lepszy… to chyba najbiedniejszy wiceprezydent świata. Coroczne zeznanie majątkowe pokazuje tylko jak potęguje zaciągniete długi (nie wiadomo na co, do kiedy itp.), nie ma biedak żadnego skladnika majątku….. podobno „chwilówki”… może zamiast pełnić funkcje i zarządzać budzetem miasta powinien byc skierowany na leczenie???! Dobra tam jest ekipa :))))

.....
22 dni temu

„Cii- Sami Swoi „

Ufbj
22 dni temu

Od powietrza głodu wojny
TVNu Wyborczej i Platformy
WYBAW NAS PANIE

...
odpowiada  Ufbj
21 dni temu

nie kombinuj z lekami…. wszystko bierz wg zaleceń lekarza.

M43
odpowiada  Ufbj
20 dni temu

Należałoby dodać: Także od Ciebie. 🙂

czytelnik
22 dni temu

„…prezydent Ostrowa Wielkopolskim.”
„…po wybuchu wojny w Ukrainie było jego wielkiego profesjonalizmu – podkreśla prezydent Beata Klimek.”
A jakie wykształcenie ma p. Beata Klimek?

Konfederata barski
odpowiada  czytelnik
21 dni temu

księżycowe

janka
odpowiada  czytelnik
20 dni temu

w szkole średniej szału nie było

Heheszek
22 dni temu

Nic do Pana Geodety nie mam i niech mu się wiedzie. Ale Geodeta po Wyższej Szkole Humanistycznej? To chyba inżynierski fach. Ciekawe.
Z tego co mi wiadomo, geodeci owszem pochodzą z Wrocławia, ale raczej z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.
Narobiło się tych różnych szkół i teraz ciężko się połapać.
Tam jest więcej uczonych w naszym UM, są nawet tacy z Collegium Tumanum. Teraz będą spalarnie śmieci w centrum miasta budować. Wiedeń będzie.
Nie pozdrawiam.

Mari
odpowiada  Heheszek
21 dni temu

Taaaak…collegium tumanum chyba i prezydentka i mikołaj k. „pokończyli”

Marek
odpowiada  Heheszek
21 dni temu

Geodeta sekretarzem? Kostka go wybrał? Czy sobie poradzi? Będziemy obserwować.

Prawdziwy Geodeta
odpowiada  Heheszek
21 dni temu

To szkoła którą kończy każdy który nie umie skończyć państwowego uniwersytetu lub politechniki. Wiekszość naszych geodetów kończyło takie szkoły. Jakość ich pracy jest jaka jest. Krystian w Starostwie był znany z małostkowości w kontroli oraz wyrabiania maksymalnej liczby nadgodzin przewidzianej w kodeksie pracy.

17
0
Napisz co o tym sądziszx