OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Ciało mężczyzny znaleziono w lesie

Ciało mężczyzny znaleziono w lesie

W sobotę dokonano strasznego odkrycia na terenie lasu pod Ostrowem Wielkopolskim. Leżało tam ciało w bardzo daleko posuniętym rozkładzie.

Policja prowadziła czynności śledcze w lesie pomiędzy Ostrowem Wielkopolskim a Tarchałami Wielkimi przy tzw. bażantarni.

W tej chwili nie są znane dane denata.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Koszulki męskie na każdą okazję – 3 modele, które musisz mieć w swojej szafie
11 komentarzy
Tarchalak
2 lat temu

Około 45 letni mieszkaniec Tarchał w. Człowiek po przejściach z dużym problemem alkoholu

Dawidek
2 lat temu

Dajcie info jak co.

Stifler
2 lat temu

Sasquacze na wymarciu

sad
2 lat temu

może Jaworek ?

Zero
2 lat temu

Uśmiechnięty Polak po wyborach

Maliniak
2 lat temu

To ten uchodzca ktory dniami plynol rzeka a w nocy wychodzil na brzeg zeby sie ogrzac bez ogniska. Pewnie chcial sie Barycza splawic do Odry a pozniej to juz do Rajchu. Niestety zli ludzie zatruli Odre a on sie z niej napil. wiecej szczegolow jest w dokumencie ,,zielona granica”

Xyz
odpowiada  Maliniak
2 lat temu

Ty i ta twoja zielona granica

Euro Wi zja
2 lat temu

Oj, może być ciekawie. Przyznać się.. kto ma braki w rodzinie.

Bareja
odpowiada  Euro Wi zja
2 lat temu

Po wpisie wygląda na to że ty…

Prawda.
odpowiada  Bareja
2 lat temu

W kraju gdzie moralność zeszła do poziomu ścieku, ceni się emocjonalność i troskę. Dostajesz ode Mnie serduszko.

sasquad
odpowiada  Euro Wi zja
2 lat temu

Wcale nie musiał być stąd

11
0
Napisz co o tym sądziszx
×