Przedstawiciel * coli miał wypadek

Udostępnij
Tweet

W sobotę po godzinie 19 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Kierowca skody jadąc ulicą Gorzycką od strony przejazdu kolejowego wymusił pierwszeństwo na samochodzie służbowym należącym do jednego ze znanych koncernów w branży spożywczej.

Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję. Jedna osoba została poszkodowana.

W jednym z pojazdów podróżowały 3 osoby, a w drugim cztery.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gwidon
26 dni temu

Jak może być bezpiecznie na ulicach jeśli idę pieszo około 2 kilometrów i widzę około 10 wykroczeń drogowych . Od wyprzedzania na podwójnej ciągłej . Przepędzanie ludzi z przejścia dla pieszych skończywszy na parkowaniu poniżej 10 metrów od przejścia dla pieszych .

Gwidon
26 dni temu

Trzeźwy idiota powinien odpowiadać za wypadek kolizję albo złamanie przepisów tak samo jak pijany . Bo co za różnica być zabitym przez pijanego czy trzeźwego.

Zzz
odpowiada  Gwidon
26 dni temu

Racja. Tymczasem trzeźwy kierowca jest tak samo niebezpieczny jak pijany a nawet bardziej bo na pijanych jest nagonka a trzeźwi dostają niewielkie mandaty i jakieś tam punkty. Oczywiście nie tłumaczę pijanych kierowców bo tego nie da się wytłumaczyć.

grrrr
26 dni temu

na tej gorzyckiej to jest jakas masakra , jak tam szybko jezdza ! kiedy ustawi sie tam policja pytam !!!

Cudok
27 dni temu

Ciekawe gdybym szedł ulica z kosą i niechcący bym kogoś zahaczył czy to jest taka sama kara jak za potrącenie samochodem.

Mati
odpowiada  Cudok
27 dni temu

Jeżeli nie rozróżniasz pojazdu mechanicznego od broni białej i nie wiesz co to intencjonalność, to lepiej nie wychodź w ogóle z domu. Bezpieczniej dla Ciebie jak i społeczeństwa.

Cudok
odpowiada  Mati
26 dni temu

Nie filozofuj tylko pomysł ilu ludzi ginie od białej broni a ile od samochodów . Znasz statystykę?

Xyz
27 dni temu

Myślę, że redaktor OSTROW24.tv powinien legitymować każdego uczestnika ruchu, wtedy informacje byłyby naprawdę rzetelne. kto gdzie pracuje, jakiego jest wyznania, z kim sypia? Nie wystarczy, że na drodze wszyscy jesteśmy uczestnikami i obowiązują nas przepisy. Nieważne, czy prowadzi przedstawiciel , polityka, ksiadz, czy pracownik fizyczny. Nie ważne też, czy BMW z dużej litery , czy renault z małej.

Tylko naturalne piwo, wino , wódka
27 dni temu

E cola?

M43
27 dni temu

Troszkę za dużo w ostatnim czasie na tym skrzyżowaniu „zdarzeń”. Czy nie należałoby rozważyć budowy tam kolejnego ronda lub chociaż montażu sygnalizacji świetlnej?

Ostatnio edytowany 27 dni temu by M43
prezes
odpowiada  M43
26 dni temu

Tam by się przydało skrzyżowanie dwupoziomowe – bezkolizyjne. Propozycja do OBO.

Zzz
27 dni temu

Ciekawe jak kara spadnie na kierowcę, który wymusił pierwszeństwo. Zapewne mały mandacik i kilka punktów. Ostatnio sporo tych wymuszeń spowodowanych przez różne przyczyny. Tylko, że tacy kierowcy powodują cierpienie lub niestety czasami śmierć innych ludzi. Dlatego należy rozważyć czy taki użytkownik drogi nie powinien ponieść innych konsekwencji swoich działań, takich jak utrata uprawnień do kierowania pojazdami na zawsze, mandaty idące w dużo większe kwoty i wypłata wysokiego odzszodowania dla poszkodowanych. To moje refleksje na ten temat bez jakichkolwiek odniesień personalnych.

Ostatnio edytowany 27 dni temu by Zzz
Xyz
odpowiada  Zzz
27 dni temu

Ty z refleksją uważaj żeby cię ślimak nie potrącił na pasach 😂

sasquad
odpowiada  Zzz
27 dni temu

Odróżniasz matole, kolizję od wypadku?

Gwidon
odpowiada  Zzz
27 dni temu

Tak. Mandacik i jazda . To jest takie gonienie króliczka . Gonić tak żeby nie dogonić. Żeby była robota dla policji .

ZOMO
odpowiada  Zzz
27 dni temu

Gdy zranisz kogoś innym narzędziem to są wysokie kary ale autkiem możesz wszystko i gówno kto sobie z tego robi . Jeszcze ludzie bronią takiego mordercę a samochodzie bo myślą sobie że im może stać się to samo .

Pracownik
27 dni temu

Przedstawiciel jadąc autem służbowym w celu prywatnym to nie zgodnie z prawem tak też używają w spółkach miejskich prezesi zarabiają krocie a nie stać go na paliwo do prywatnego celu co niektórzy mają sklepy doalone 30 km od Ostrowa i sobie używają i pokrywa to wszystko zakład może jeszcze mają pracowników co płaci ZUS spółka

ha ha
odpowiada  Pracownik
27 dni temu

haha skąd się biorą takie asy ? Widać nie masz BLADEGO pojęcia o tym co piszesz !! Chciałeś zabłysnąć czy zrobić z siebie błaxna ?Wiele firm na swojej ofercie pracy taka opcję dla pracowników jak auto służbowe do dyspozycji pracownika ! Różnie jest to rozliczane , niektórzy mają limit kilometrów do wykorzystania a inni płacą za paliwo wykorzystywane w czasie prywatnym ! O szczegółach nie będę ci pisał bo i tak pewnie nie ogarniesz !

sasquad
odpowiada  Pracownik
27 dni temu

Jeszcze raz i po polsku!

Jan Janek
odpowiada  Pracownik
27 dni temu

tu się mylisz, bo wiele firm legalnie pozwala pracownikom na użytkowanie pojazdu w celach prywatnych, zgodnie z wewnętrznymi zasadami

Kier.
odpowiada  Pracownik
27 dni temu

A jaki przepis mówi, że to jest nie zgodne z prawem ?

Cukier puder nosek
27 dni temu

Sprawdzić na narkotyki

25
0
Napisz co o tym sądziszx