OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Przedstawiciel * coli miał wypadek

Przedstawiciel * coli miał wypadek

W sobotę po godzinie 19 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Kierowca skody jadąc ulicą Gorzycką od strony przejazdu kolejowego wymusił pierwszeństwo na samochodzie służbowym należącym do jednego ze znanych koncernów w branży spożywczej.

Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej, karetkę pogotowia ratunkowego oraz policję. Jedna osoba została poszkodowana.

W jednym z pojazdów podróżowały 3 osoby, a w drugim cztery.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Co robić w weekend? W Ostrowie Wielkopolskim nie będzie czasu na nudę! (26-27-28 czerwca)
25 komentarzy
egon
2 lat temu

w coli SIWY GAZETOWÓZ?

Nosek
odpowiada  egon
2 lat temu

Duży nosek pyk pyk

Zomo
2 lat temu

Głupota kusi . Nie dziwię się jeśli nie ma kar dla was bo mandat to nie kara . Tu trzeba mocnej pały dla ixxxtów żeby pamiętali chociaż na 2 lata dyngi na plecach.

25
0
Napisz co o tym sądziszx
×