OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Pechowe skrzyżowanie – kolejny wypadek

Pechowe skrzyżowanie – kolejny wypadek

We wtorek po godzinie 10 doszło do kolejnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Krotoszyńska – Wałowa w Raszkowie. To jedno z bardziej niebezpiecznych skrzyżowań w powiecie ostrowskim.

Tym razem zderzyły się dwa ople. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Ukrainka nie zauważyła znaku STOP. W aucie było małe dziecko (ZDJĘCIA)
10 komentarzy
Andrzej
2 lat temu

W miejcowości Lewkow utworzono strefe zamieszkania na odcinku od osrodka zdrowia do konca terenu szkolnego stawiajac odpowiednie znaki , tam dopiero kierowcy dokazują a policja tam nie zagląda, dopiero jak wydarzy się nieszczęście pojawia się wszystkie służby , zasada panuje tam jedna , im większe auto tym większa prędkość , w ciagu paru godzin można zatrzymac kilkanascie prwa jady , jeżdżą znacznie powyżej dozwolonej predkości tj. 20km/h

Andrzej
2 lat temu

Pecha ma ten co nie interesuje się ruchem na drodze a zajmuje sìe telefonem

Gwidon
2 lat temu

Ciekawe jaki mandat dostanie pechowe skrzyżowanie .

Cudok
2 lat temu

Najlepiej zagonić winę na skrzyżowanie .

Boss
2 lat temu

Nie istnieje pojęcie pech !!!!!

Pawlok
2 lat temu

Nie ma czegoś takie jak pechowe skrzyżowanie – po prostu kierowcy albo jeżdżą na pamięć, patrzą się w telefon, nie są skupieni albo są po prostu the billami

Xyz
odpowiada  Pawlok
2 lat temu

A ty czym jesteś?

Lividium
odpowiada  Xyz
2 lat temu

Kim nie czym sieczkobrzęku

Lividium
2 lat temu

Nie ma pechowych skrzyżowań tylko brak uwagi kierujacych

Kierowca
2 lat temu

Pechowe.
Światła zamontowano tylko na kolejnym skrzyżowaniu a to postawiono po staremu.

10
0
Napisz co o tym sądziszx
×