„To straszny widok”

Udostępnij
Tweet

Napisała do nas jedna z mieszkanek Ostrowa Wielkopolskiego, która postanowiła podzielić się opinią nt. parkujących przed konkatedrą samochodów. Uważa, że to „straszny widok”.

Pani Katarzyna uważa, że Konkatedra uznana jest jako zabytek, a auta parkują pod samym wejściem. „Nie mówiąc już o tym, że swobodnie przejść chodnikiem niejednokrotnie graniczy z cudem… wiem wiem najważniejsze są pieniądze! Można by było chociaż to jakoś ogrodzić, żeby nie parkować od przodu kościoła. Inaczej by to wyglądało. Proszę spojrzeć na kościół św. Pawła czysto i estetycznie, parking oddzielony a tutaj… codziennie borykam się z tym problemem. Może innym to pasuje, dla mnie widok nie fajny…. oczywiście wiem, że nikt nic z tym nie zrobi.”

35
Jakie jest Twoje zdanie? x
POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Jechał wężykiem. Wydmuchał sporo (zdjęcia z zatrzymania)
Subskrybuj
Powiadom o
183 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dziura
4 miesięcy temu

Mimo, nie trzeba mieszkać w centrum, żeby chodzić na nóżkach do kościoła…. zresztą teraz nastały takie czasy, że kościołów narosło jak grzybów po deszczu…. Ostrow nie jest duży, więc zapewne do któregoś masz blisko… Nie musisz koniecznie pchać się do Farnego..
Poza tym, autorce listu nie chodziło pewnie tylko o niedziele… bo przecież kasa dla proboszcza jest najważniejsza 🙂

Parafianka
4 miesięcy temu

Wokół Kościoła Pw.Św.Pawła Apostoła
wszystko na medal! Elegancja i szyk. KS.Proboszcz dba o Kościół, parking i całe obejście wokół.

Danuta
4 miesięcy temu

W Pawle nie liczy się czy ,wierny ma gdzie zaparkować i będzie mógł uczestniczyć we mszy, tylko piękny parkowy widok jak przed pałacem,co jest ważniejsze msza i wierni w kościele,czy widoki zieleni przed nim ,chodzi nam o piękno przed , czy obecność ludzi w kościele,tu już musi sobie odpowiedzieć na to Proboszcz, bo park to może i piękny,ale zmarnowane wiele miejsc do parkowania .?

Danuta
4 miesięcy temu

Tu nie chodzi o pieniądze, nieładnie tak sugerować ,kto idzie do kościoła lub mszę,nie płaci za parking, , , niestety nie mieszkam w centrum,i nie mogę, przyjść na nożkach, czasem ,nie ma gdzie , zaparkować,bo ktoś bezmyślnie stanie tak, że inni już nie mogą wjechać, co Pani , wtedy radzi , szukać miejsca na ulicach i spóźnić się na mszę,czy odpuścić i na niej nie być ,
co by chciał Pan Bóg , ja nigdy nie staję przed wejściem do kościoła, najwyższej wciskam się ,po bokach ,i mam nadzieję,że nigdy mnie sytuacja do tego nie zmusi, kwestia poczucia szacunku , zawsze można podejść ,czy poczekać i zwrócić uwagę parkujacemu .

Mimi
4 miesięcy temu

Popieram zdanie p. Kasi

Zbigxxx
4 miesięcy temu

Niech miasto zrobi taką cenę za parkowanie jak jest tutaj .

1 8 9 10
183
0
Napisz co o tym sądziszx