Chcą upamiętnić Kaczyńskich w Ostrowie

Udostępnij
Tweet

Do urzędu wpłynął wniosek o upamiętnienie Marię i Lecha Kaczyńskich oraz 94 osoby, które zginęły pod Smoleńskiem. Upamiętnienie miałoby nastąpić w formie tablicy upamiętniającej to tragiczne w historii Polski zdarzenie.

Inicjatorem projektu uchwały są radni klubu Prawo i sprawiedliwość. Projekt został poddany pod konsultacje społeczne i każdy z Was może wyrazić opinię. Najprościej jest wysłać maila pod adres [email protected] pisząc w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne”. Urzędnicy oczekują wypełnienia poniższego formularza:

https://bip.umostrow.pl/attachments/download/4494

Warto przypomnieć, że powieszenie tablicy upamiętniającej śmierć prezydenta Gdańska Adamowicza odbyła się bez konsultacji.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

204 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andrzej
2 miesięcy temu

Niech robią co chcą ale za swoje pieniądze a nie z naszych podatników

wacek znad Baryczy
3 miesięcy temu

To moze ruchome schody w galerii ostrow nazwac ,,smolenskie stairway to heaven”, kazdy monopolowy ,,kwasnica u Olka”, sklepy z oswietleniem ,,Zyrandol od Bronka”. Co ci wszyscy ,,nasi” prezydenci dla nas zrobili, czy my nie mamy lokalnych postaci ktorym nalezy sie pamiec?

Ciawas
3 miesięcy temu

Jak za własne partyjne pieniądze to niech sobie robią gdzieś na swoich posesjach.

Artur
3 miesięcy temu

No chyba was już powaliło z tymi pomnikami Lecha…nie mamy ważnych inwestycji tylko pomnik kiepskiego prezydenta ktory odpowiada za tą katastrofę

Pele
3 miesięcy temu

Byle nie za pieniądze podatników…

Xxx
3 miesięcy temu

Pisiorow czy ktoś ma głowę upadł. Czy ta nasza Klimek jest normalna. Bo głupszego prezydenta my nie mieliśmy chyba w ostrowie. CZAS NA ZMIANY.

Paweł
3 miesięcy temu

O nie dosyć już ubolewania nad katastrofa smoleńska i koniec bezczeszczenia naszych pieniędzy dość stawiania pomników tablic smoleńskich czas zająć się potrzebniejszymi sprawami takimi jak drogi chodniki doświetlanie przejść i zapewnienie rozrywki mieszkańca bardziej potrzebne było by zajęcie się piaskami szczegliczką oczyszczenie wody uruchomienie pomp głębinowych na które wydane były kolosalne pieniądze a nie na okrągło pomniki. To może zrobimy każdemu mieszkańcowi pomnik. ja bym chciał zrobicie mi ??

Paweł
3 miesięcy temu

już mamy w Ostrowie Rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej – wystarczy 🙂

204
0
Napisz co o tym sądziszx