Nowe fakty w sprawie reanimowanej 18-latki (aktualizacja)

Powracamy do dzisiejszej informacji dotyczącej dramatu na terenie Kobylej Góry. Przed domem 18-latka doznała nagłego zatrzymania krążenia. Kilkadziesiąt minut była reanimowana, w tym przez załogę śmigłowca LPR.

Poszkodowaną zabrano do wrocławskiego szpitala, gdzie na SOR-ze stwierdzono zgon. Z naszych informacji wynika, że wczoraj wieczorem była u lekarza na tzw. wieczorynce przy ostrzeszowskim szpitalu.

Osoba z najbliższej rodziny 18-latki jest przekonana, że lekarz mógł popełnić błąd.

Aktualizacja
Na posesji, gdzie reanimowano dziewczynę pojawił się policjant z psem tropiącym. W okolicznych szpitalach sprawdzane czy wystąpiły zatrucia pokarmowe z naciskiem na pizzę.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Potrącenie rowerzysty na przejeździe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

45 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kuba
2 miesięcy temu

Gamonie na sorze siedza i wyjxxxne byle godziny obembnić podejscie do ludzi gorsze jak do zwierząt…🤮

ZK®️
2 miesięcy temu

Który to już błąd w tym szpitalu. Kiedyś lekarz miał dużo wiedzy medycznej w głowie, a obecnie mają dużo w portfelach. Żenująca jest łaska z jaką podchodzą do pacjenta. Często wygląda to, jakby pracowali za karę. Inaczej to wygląda w gabinetach prywatnych.

Kasia
2 miesięcy temu

Uprzedzamy foliarzy, że to nie od szpryc tylko ze starości !

Qwert
2 miesięcy temu

Kondolencje dla rodziny. Zbyt młoda by umierać całe życie było przed nią

Czytelnik
2 miesięcy temu

Zbadał ktoś dziewczynę, dotknął brzucha? Raczej nie

Katolik.
odpowiada  Czytelnik
2 miesięcy temu

Bali sie. To są cixy a nie lekarze.
Najlepiej wszystko zdalnie i w bialych rekawiczkach. Ci.y!! Konowa.ły!

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu by Katolik.
Egzekutor
2 miesięcy temu

Kolejna afera z tym szpitalem. Współczucia dla rodziny,lekarza nie pozdrawiam.

Magda
2 miesięcy temu

W ostrzeszowie to jedynie pasztet jest dobry.

Cetra
odpowiada  Magda
2 miesięcy temu

A onkolozka w ostrowskim szpitalu to zachowuje sie jak by jej cos bylo w glowie i jako jedyna onkolog „leczzy” w ostrowie na nfz w ostrowku…kpina

Po CO studiują medycynę?
odpowiada  Cetra
2 miesięcy temu

Nie ona jedna tam.

Piotr
odpowiada  Magda
2 miesięcy temu

Był kilka lat temu, teraz to jeden z najgorszych syfów pasztetopodobnych

jan
odpowiada  Magda
2 miesięcy temu

smacznego—szczególnie ,że jest 2 lata wazny

True
2 miesięcy temu

Kasta lekarzy czuje sie bezkarnie w Polsce. Czas to zmienić! Wyrazy współczucia dla rodziny

hdhdhd
2 miesięcy temu

wyrazy współczucia 😥

awruK
2 miesięcy temu

Przeczytaj chociaż do połowy. pozdrawiam PisSwców i tych zaszorycowanych 🤮

Postaramy się, aby ich życie było krótkie, a ich umysły słabe, udając, że robią coś odwrotnego.

Będziemy korzystać z naszej wiedzy naukowej i technologicznej w subtelny sposób, aby nigdy nie widzieli, co się dzieje. pożywienie i woda, jak również w powietrzu, będą pokryte trucizną, gdziekolwiek się zwrócą.

Miękkie metale sprawią, że stracą rozum. Obiecujemy znaleźć lekarstwo z naszych wielu funduszy, a mimo to damy im więcej trucizny.

Trucizny chemiczne zostaną wchłonięte przez skórę idiotów, którzy wierzą, że pewne produkty higieniczne i kosmetyczne, prezentowane przez wielkich aktorów i muzyków, przyniosą im wieczną młodość na twarz i ciało, a przez ich spragnione i głodne usta zniszczymy ich umysły i systemy narządów wewnętrznych.

Jednak ich dzieci urodzą się jako niepełnosprawne i zdeformowane, a my będziemy ukrywać te informacje.

Trucizny będą ukryte we wszystkim wokół nich, w tym, co piją, jedzą, oddychają i noszą. Musimy być pomysłowi w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą one widzieć daleko.

Nauczymy ich, że trucizny są dobre – zabawnymi obrazkami i melodiami w telewizji. Ci, którzy ich szukają, będą pomocni. Werbujemy ich, żeby wypychali nasze trucizny.

Zobaczą, że nasze produkty są używane w filmie, przyzwyczają się do nich i nigdy nie poznają ich prawdziwego efektu. Kiedy rodzą, wstrzykniemy trucizny do krwi ich dzieci i przekonamy, że im pomagamy!

Zaczniemy wcześniej, kiedy ich umysły będą młode, będziemy kierować ich dzieci do tego, co dzieci kochają najbardziej, słodyczy.

Kiedy próchnieją im zęby, wypełnimy je metalami, które zabiją ich umysły i ukradną przyszłość.

Kiedy ich zdolność uczenia się została naruszona, stworzyliśmy leki, które spowodują, że będą bardziej chorzy i spowodują inne choroby, na które stworzymy jeszcze więcej leków. Uczynimy ich przed nami potulnymi i słabymi dzięki naszej mocy.

Będą przygnębione, powolne i otyłe, a kiedy przyjdą do nas po pomoc, podamy im więcej trucizny.

Skoncentrujemy naszą uwagę na pieniądzach i dobrach materialnych, aby nigdy nie łączyły się z własnym wnętrzem.

Będziemy ich rozpraszać cudzołóstwem, zewnętrznymi przyjemnościami i grami wideo, aby nigdy nie stanowili jedności wszystkich. Ich umysły będą należeć do nas i zrobią, co powiemy. Jeśli odmówią, znajdziemy sposoby na wdrożenie technologii, która zmienia umysł w ich życiu.

Będziemy używać strachu jako naszej broni. Ustanowimy ich rządy i stworzymy w nich sprzeciw. Będziemy posiadać obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasz cel, ale będziemy kontynuować nasz plan. Wykonają za nas pracę i będziemy prosperować z ich trudu.

Nasze rodziny nigdy nie będą się mieszać z ich rodzinami. Nasza krew musi być czysta (ponieważ jest). Zmusimy ich, by zabijali się nawzajem, kiedy się nam przeciwstawią.

Będziemy ich oddzielać od jedności poprzez dogmat i religię. Będziemy kontrolować wszystkie aspekty ich życia i mówić im, co mają myśleć i jak. Będziemy ich uprzejmie prowadzić i pozwolimy im wierzyć, że sami prowadzą.

Będziemy wzbudzać wśród nich wrogość poprzez nasze frakcje. Kiedy zaświeci wśród nich światło, ugasimy je kpiną lub śmiercią, która nam najbardziej odpowiada. Zmusimy ich do rozrywania serc i zabijania własnych dzieci. Dokonamy tego, używając nienawiści jako naszego sojusznika, gniewu jako naszego przyjaciela.

Nienawiść całkowicie ich zaślepi i nigdy nie zobaczą, że w ich konfliktach będziemy ich przywódcami.

Będą zajęci zabijaniem się nawzajem. Będą kąpać się we własnej krwi i zabijać swoich sąsiadów, jeśli tylko zobaczymy, że są przeciwko nam.

Wiele z tego skorzystamy, bo nas nie zobaczą, bo nas nie widzą. Będziemy nadal prosperować po ich wojnach i śmierci. Będziemy to powtarzać, aż nasz ostateczny cel zostanie osiągnięty. Będziemy nadal sprawiać, by żyli w strachu i złości, damy im obrazy i dźwięki.

Wykorzystamy wszystkie dostępne narzędzia, aby to osiągnąć. Narzędzia zostaną dostarczone przez ich pracę. Zmusimy ich do nienawiści do siebie i swoich sąsiadów.

Zawsze będziemy ukrywać przed nimi boską prawdę, że wszyscy jesteśmy jednym. Że nigdy się nie dowie! Nigdy nie mogą wiedzieć, że kolor jest iluzją, muszą zawsze wierzyć, że nie są równi. Kropla po kropli, kropla po kropli, osiągniemy nasz cel. Przejmiemy ich ziemie, zasoby i bogactwo, aby sprawować nad nimi kontrolę.

Oszukamy ich, by przyjęli prawa, które kradną im niewielką wolność. Ustanowimy system pieniężny, który zamknie ich na zawsze, pozostawiając ich i ich dzieci w długach.

Oskarżymy ich o morderstwo i przedstawimy światu inną historię, ponieważ będziemy właścicielami wszystkich mediów. Będziemy używać mediów do kontrolowania przepływu informacji i ich uczuć na naszą korzyść.

Kiedy powstaną przeciwko nam, zmiażdżymy ich jak owady, ponieważ są mniej niż to. Będą bezradni, aby cokolwiek z tym zrobić.

Aga
odpowiada  awruK
2 miesięcy temu

Gościu ja wiem ze jest niedziela ale się kuźwa rozpisałeś w połowie mi się wszystko zalewało a na koniec zasnęłam. Pozdrawiam pisarza

ewa
odpowiada  awruK
2 miesięcy temu

Niestety. Tak się żyje s TuSSlandii a ukraina jeszcze w tym pomaga.

DRON
odpowiada  awruK
2 miesięcy temu

głupi jesteś jak nie obrażając barana zacznij pisać inne głupoty nie chce się tego czytać

sasquad
odpowiada  awruK
2 miesięcy temu

Zmień lekarza, bo ten cię oszukuje.

45
0
Napisz co o tym sądziszx