Dawali w szyję w Amfiteatrze. Droga impreza

Młody wiek rządzi się swoimi prawami. Młodzież testuje na sobie alkohol i czasami rozum zostawiają w domu. Jak inaczej wytłumaczyć fakt picia w miejscu oświetlonym przy kamerze monitoringu miejskiego?

Strażnicy miejscy zauważają, że kiedyś młodzież piła alkohol w ukryciu. Dziś zdarza im się to robić „na przypale”.

Obecnie nawet kamery monitoringu nie robią na nich żadnego wrażenia. No cóż, może grzywny które będzie trzeba zapłacić w najbliższym czasie po ustąpieniu kaca lub bólu głowy spowodują zmianę podejścia do kultury spożywania alkoholu i większego szacunku do przepisów szczególnie tych obowiązujących w miejscach publicznych. – przekazują strażnicy miejscy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Staranował ogrodzenie posesji
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BL
1 miesiąc temu

Dlaczego moderator usuwa komentarze w których nie ma agresji, obrażania itp.? Zapytałam tylko czy tytuł artykułu do hołd dla Kaczyńskiego?

roman
1 miesiąc temu

– Obecnie nawet kamery monitoringu nie robią na nich żadnego wrażenia

to dlaczego na zdjęciach nie widać twarzy … tych „bohaterów”

Chyba straż miejska dostała nie retuszowane , pełne zdjęcie

Andre
1 miesiąc temu

Najlepiej ich zamknąć bo piwo wypili..chore to …

BABA
1 miesiąc temu

A tych starych ochlapusów lejących po bramach czy pod blokami, to straż miejska nie widzi. Młodzi mają prawo do popełniania błędów.

Pan Karol
1 miesiąc temu

Broniąc dzisiejszą młodzież, sam taki byłem 15 lat temu, sam tam piłem 15 lat temu. Świetne miejsce dla spotkań to było. Asymilacja trwała w najlepsze, ludzie się dobrze bawili a znajomość była realna i piękna. Dzisiaj kur_a KARZĄ TROLLE INTERNETOWE KARAĆ, za wszystko co im się nie podoba. Dochodzę do wniosku, że napisane negatywne komentarze są tak abstrakcyjne, że muszą być wymyślone przez jakiś wyższy stan celem propagandy zagonienia młodzieży jak baranów, nie dajcie się młodzi ludzie. To wy zawsze ten system potrafiliście ukrócić i się z niego śmiać celem wolności dla nas wszystkich. Korzystajcie przewrotnie z młodych lat.

Ciekawy
1 miesiąc temu

Panowie straznicy miejscy mnie jako obywatela nie interesuje wasze zdanie a efekty waszej ciężkiej pracy

Oiutt
1 miesiąc temu

Zakazać alkoholu i traktować gorzej jak za posiadanie twardych narkotyków i większość problemów rozwiązana. No ale jak to polaczki cebulaczki nie wytrzymają bez narkotyku w postaci alkoholu bo wszystkie szare komórki już wypalone.

On
1 miesiąc temu

A po co zakrywacie ich mordy niech rodzice też ich rozpoznają i wiedzą co ich pociechy robią wieczorem

Ostatnio edytowany 1 miesiąc temu by On
Samurai
odpowiada  On
1 miesiąc temu

Ormowiec

Damian
1 miesiąc temu

Szkoda tylko ze służby nie zainteresują się tym ile lat mają Ci gówniarze i gówniary chodzące wieczorem po mieście w taki piątek czy sobotę z fajeczkami i browarkami bo idę w ciemno o zakład że osiemnastki na karku nie mają,za to jak żule usiądą z piwem na ławce tak za chwilę przyjeżdżają.

Samurai
odpowiada  Damian
1 miesiąc temu

Widać jak to piękne miasto dba o młodych zamiast koncertu czy innej rozrywki zostaje napić się w tej super budowli brawo

56
0
Napisz co o tym sądziszx